FB

Wielofunkcyjne wnętrze 

Jednopokojowe mieszkanie z kuchnią zmienia się w dwupokojowe. Trochę kucia, burzenia i stawiania nowych ścian, by wyczarować dodatkowe wnętrze. Syn Małgosi zyskał swój własny pokój, a jego mama przytulny salon z funkcjonalną kuchnią.

Pokoje pomalowano farbą ceramiczną nowej generacji Regal Select 548 w kolorze Super White, bardzo odporną na szorowanie i wnikanie zabrudzeń. Myjąc ściany farba nie wybłyszczy się i nie zmieni swojego odcienia. Akcenty kolorystyczne pojawiły się w przedpokoju i na fragmencie ściany w salonie. Magdalena Borowiak - Wróblewska wybrała kolor - Parrot Green CW-465 z najnowszego wzornika marki Benjamin Moore - Willimasburg. Barwy z tej palety zostały odwzorowane na podstawie próbek sprzed 250 lat. Zaczerpnięte z XVIII wieku kolory nawiązują do klasyki amerykańskiego designu. 

Obejrzyj odcinek 

 

 

 

 Tomasz Łuczak, Key Account Manager marki Benjamin Moore doradził wykonanie                                          kolorystycznych detali matową farbą Aura 522, która uwydatnia prawdziwą głębię koloru.  

 farby zmywalne - benjamin moore

 ekskluzywne farby marki benjamin moore

 

 farby które można zmywać - benjamin moore

najlepsze farby do kuchni marki benjamin moore

 

farby do pokoi dziecięcych - benjamin moore

 

 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!