FB

POKÓJ PIRATA 

Kiedy Michał został przedszkolakiem rodzice postanowili zmienić aranżację jego pokoju. Chłopiec doskonale wiedział, jak ma wyglądać.

Uwielbia wcielać się w postać pirata. Przemierzać w wyobraźni morza i oceany. Marzył o pokoju w stylu marynarskim. Stąd jego granatowo-biała kolorystyka.

Wnętrze zdobi farba ceramiczna nowej generacji - Regal Select 548 w odcieniu Super White, niesamowicie odporna na szorowanie i wnikanie zabrudzeń. Na jednej ze ścian pojawił się wyrazisty akcent kolorystyczny wykonany farbą Aura marki Benjamin Moore, która uwydatniła niesamowitą głębię granatowego koloru - Patriot Blue 2064-20.

Za metamorfozę pokoju Michała odpowiedzialny był salon z farbami marki Benjamin Moore - Multidesign przy ul. Metalowej 4 w Tychach.  www.multidesign.com.pl

Obejrzyj odcinek!

styl marynarski - benjamin moore pokój dziecięcy w stylu marynarskim - benjamin moore

 

urządzanie pokoju dziecięcego - benjamin moore

 

pokój dziecka w stylu marinistycznym - benjamin moore pokój małego pirata - benjamin moore

 

pokój przedszkolaka - benjamin moore

PRZED i PO 

remont pokoju dziecięcego - benjamin moore

styl marinistyczny w pokoju dziecięcym - benjamin moore

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!