FB

Sypialnia - minimalizm z nutką romantyzmu 

Jak sprawić, by podłużne wnętrze sypialni przestało sprawiać takie wrażenie? Magdalena Borowiak – Wróblewska, autorka „Szybkich” znalazła odpowiedni sposób.

Bohaterem tego odcinka jest „Dekoratornia Królewska”, Dystrybutor farb marki Benjamin Moore z salonem w Nowym Targu, przy ul. Orkana 16.

Wnętrze pomalowano najbardziej ekologiczną farbą NATURA marki Benjamin Moore, która jest wolna od szkodliwych lotnych związków organicznych („0 LZO”) i ogranicza do minimum ryzyko pojawienia się reakcji alergicznych, nie tylko u dzieci.

Produkt jest praktycznie bezzapachowy i pozwala na szybką eksploatację wnętrza.

Obejrzyj odcinek!

Dodatkowym elementem dekoracyjnym jest ściana za łóżkiem, którą wykończono betonem architektonicznym „Colorado Concrete Effect” marki Colorado.

Masę aplikował specjalista - Tomasz Łuczak z Benjamin Moore Polska.

W efekcie uzyskano idealne połączenie przytulnej bieli w różnych odcieniach z loftową szarością betonu.

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!