FB

Jasny pokój Amandy

 

 

 

 

Obejrzyj odcinek

 

Kolory do pokoju Amandy wybrane zostały w salonie Bud-Service w Bydgoszczy przy ul. Karola Szajnochy 2 - dystrybutora ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore

Wnętrze ozdobiły farby: matowa Aura® 522 marki Benjamin Moore w intensywnym żółtym odcieniu - sun kissed yellow (2022-20) z kolekcji Color Preview oraz szary -  secret (AF - 710) z kolekcji Affinity, oraz farba ceramiczna nowej generacji Regal® Select 548 w kolorze ciepłej bieli cotton balls (OC-122) z kolekcji Off-White Colors.  

 

 

Pokój Amandy przed metamorfozą

            

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!