FB

Dziecięce marzenia 

 

Kolory do pokoju chłopaków wybrane zostały w salonie dekoracji wnętrz NINA przy ul. Dąbrowskiego 82 w Poznaniu - dystrybutora ekskluzywnych produktów marki Benjamin Moore.  

 

 

 

Obejrzyj odcinek 

 

Wnętrze ozdobiła farba do zadań specjalnych Regal® Select 548, matowa, bardzo odporna na szorowanie i zabrudzenia oraz wodorozcieńczalna farba tablicowa Chalkboard Paint 307 .

TU znajdziesz salon w swoim mieście, gdzie kupisz farby marki Benjamin Moore

 

PRZED i PO

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!