FB

Sypialnia Elizy

Kolory do sypialni wybrane zostały w salonie JBM Kolor przy ul. Kożuchowskiej 12 B w Zielonej Górze - dystrybutora ekskluzywnych produktów marki Benjamin Moore.

Ścianę za łóżkiem zdobi odcień museum piece - CSP 40 z magicznej kolekcji Color Stories® marki Benjamin Moore. Do jej pomalowania użyto matowej farby Aura® Matte 522, która dzięki technologii ColorLock®, gdzie pigment dokładnie otoczony jest cząsteczkami spoiwa, uwydatnia prawdziwą głębię koloru i nadaje mu niespotykaną trwałość. 


Pozostałe ściany i sufit pomalowane zostały ekologiczną farbą akrylową Natura® marki Benjamin Moore, całkowicie wolną od szkodliwych, lotnych związków organicznych tzw. LZO. Natura® dzięki swojej ekologicznej recepturze jest całkowicie bezzapachowa – idealna nie tylko do sypialni, ale i pokoi dziecięcych.  

 

 

 

Obejrzyj odcinek

 

 

 PRZED I PO

 

 

 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!