FB

Kuchenna wyspa

W kuchni spędzamy bardzo dużo czasu, dlatego bardzo ważne, abyśmy czuli się w niej dobrze. Nie lada wyzwaniem było zaprojektowanie funkcjonalnej kuchni na bardzo małej powierzchni. Udało się to dzięki stworzeniu wyspy i zaprojektowaniu w niej szafek kuchennych.  Dzięki czemu oprócz miejsca na kuchenne wyposażenie, powstał dodatkowy blat do przygotowywania posiłków. 

Metamorfoza kuchni odbyła się przy współpracy salonu z ekskluzywnymi farbami marki Benjamin Moore - Fantazja z Opola przy ul. Budowlanych 46B.

 

 

Obejrzyj odcinek

 

 

PRZED i PO

 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!