FB

Color Pulse® 2012

W roku 2012 określenia „zachować” i „chronić” opisują szczególny związek pomiędzy istotą ludzką i środowiskiem naturalnym.


Nasze życie staje się bogatsze poprzez dążenie do świadomej ochrony i nieustannej poprawy naturalnego świata. „Zachowanie” jest nawoływaniem do przyjęcia i docenienia wspaniałej natury ze wszystkimi rytmami zachodzących w niej zmian. Podróż wzdłuż drogi staje się niesłychanie istotna.

W 2012 roku cztery kluczowe elementy wspomagają postawę „Zachowania”: Dziedzictwo, Rozwój, Ochrona i Oświecenie. Otrzymaliśmy dar poruszania się w kierunku kalejdoskopowej wizji zrównoważonej przyszłości.

Zapowiedź trendów kolorystycznych Color Pulse marki Benjamin Moore otrzymało wiele nagród i zyskało międzynarodowe uznanie.
 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!