FB

Color Pulse® 2013

Konwergencje przestrzeni, czasu, idei i wzajemnych relacji kształtują trendy na sezon 2013.

Tam, gdzie nasze fizyczne przestrzenie przecinają z naszymi pragnieniami wyrażenia siebie, szukamy zbalansowania dynamiki codziennego życia z kulturą, środowiskiem oraz osobistymi dążeniami. Pomaga nam w tym projektowanie i kolor. Color Pulse 2013, zapowiedzi kolorystyczne marki Benjamin Moore, odkrywają te zależności i przekładają je na odpowiednie palety kolorów.

Doskonale rozpoznawalne na arenie międzynarodowej, uhonorowane wieloma prestiżowymi nagrodami zapowiedzi trendów Color Pulse co roku stanowią świetne narzędzie dla projektantów wnętrz, dekoratorów, architektów i osób zajmujących się szeroko rozumianą twórczością artystyczną.  

Wkrótce zaprosimy Cię do odkrycia Color Pulse 2013 !  

Kliknij tutaj i dowiedz się więcej!

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!