FB

trendy kolorystyczne na 2015 rok - benjamin moore

 

kolor roku 2015 marki benjamin moore

Guilford Green HC-116

KOLOREM 2015 ROKU MARKI BENJAMIN MOORE

 

Monochromatyczne zestawienia kolorów to propozycja Benjamin Moore na 2015 rok. Łącz ciepłe, zimne, jasne i ciemne odcienie tej samej barwy. Aż trudno uwierzyć, że wystarczy jeden kolor, by urządzić cały dom i stworzyć w nim harmonijny i jednocześnie niebanalny wystrój. 

Kolor Roku marki Benjamin Moore – Guilford Green HC-116 napełni Twoje wnętrze optymizmem i połączy wszystkie elementy wyposażenia w spójny obraz. 

Neutralny, przywodzący na myśl naturę. Ten odcień rozwiewa wszelkie kolorystyczne dylematy. Zamocz pędzel w farbie i dotknij ściany. A potem delektuj się radością z przebywania w swoim wnętrzu.

 

Guilford Green HC-116 otwiera paletę trendów kolorystycznych Benjamin Moore - Color Trends 2015. Ton nadają jej cztery, wiodące odcienie: zieleń, błękit, róż i fiolet. 

kolory roku 2015 - benjamin moore

GREEN Family

green family - kolor roku 2015 - benjamin moore

benjamin moore - trendy 2015 - farby


benjamin moore - odcienie zieleni - trendy - 2015

benjamin moore - odcienie zieleni - trendy 2015

 

BERRY Family

benjamin moore - trendy kolorystyczne - 2015

 

benjamin moore - farby ekologiczne - trendy

benjamin moore - trendy kolorystyczne - czerwienie - 2015

benjamin moore - farby do łazienek - odporne na wilgoć

 

BLUSH Family

pastele - farby zmywalne - benjamin moore

 pastelowe kolory - benjamin moore - farby do wnętrz

benjamin moore - pastele - farby do wnętrz

 

BLUE Family

benjamin moore - farby wewnętrzne - ciemne kolory

farby do jadalni - benjamin moore - niebieskie  

farby zmywalne do salonu - benjamin moore

farby do kuchni - farba ceramiczna - benjamin moore

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!