FB

Kolorem Roku 2016 Benjamin Moore został Simply White OC-117.

Ten wyjątkowo świetlisty odcień bieli zachwyca lekkością, świeżością oraz neutralnością - doskonale sprawdza się w różnych stylizacjach i w towarzystwie zarówno ciepłych, jak i chłodnych kolorów.

Najpiękniej jednak komponuje się w towarzystwie dedykowanej palety, obejmującej kilka gam kolorystycznych.

COLOR TRENDS 2016 to wyjątkowo wysublimowana gama delikatnych, jak i mocnych w wyrazie odcieni, dzięki którym każdy będzie w stanie wyrazić swoje emocje i pokazać ekspresję.

Paletę odcieni z gamy off-white połączono z pastelami, kolorami ziemi oraz intensywnymi, nasyconymi barwami. Wszystkie charakteryzują się niezwykłą czystością i głębią, stanowiąc doskonałe tło do budowania przestrzeni i ekspozycji rozwiązań architektonicznych.

W palecie ColorTrends 2016 znajdą coś dla siebie wielbiciele każdego stylu.

Odcienie ziemi- spłowiałe brązy, ciepłe szarości, lniane biele zachwycą miłośników ekologii i rustykalnych klimatów, a jeśli dodamy do naturalnej palety kobaltowy błękit Patriot Blue2064-20 i niebieską szarość Luxe AF-580, stworzymy bazę dla stylizacji skandynawskich. 


Amatorzy klasycznej elegancji w angielskim i francuskim stylu zakochają się w gamie neutralnych pasteli, stanowiących idealne tło do ekspozycji wyrafinowanych mebli, żyrandoli i dzieł sztuki.


Dla wielbicieli nonszalanckich aranżacji Vintage przygotowaliśmy delikatnie „spatynowane” barwy oscylujące wokół błękitów i odcieni mięty. Kittery Point Green HC-119, MorningSky Blue 2053-70 i White Heaven 2068-70 to kwintesencja Retro. Lawenda, fiolet i pudrowy róż pięknie wyglądają na starych meblach. Po delikatnym przetarciu lub rozbieleniu świetnie wpasują się we wnętrza w stylu Shabby-Chic.

 

 

 

Minimalistom przypadną do gustu wysmakowane biele: Simply White OC-117 i IceMist OC-67, które w połączeniu z atramentową czernią Black Ink 2127-20 i czerwienią Ravishing Red 2008-10 tworzą kontrastowe, na wskroś nowoczesne wnętrza.

 

 Pozwól, by wysmakowana kolekcja Color Trends odmieniła Twój dom.

Kolory z palety ColorTrends 2016 występują w pełnej gamie produktowej, pozwalającej na pomalowanie nie tylko ścian i sufitów (linie: Aura, Regal Select, Natura, Ben), ale również elementów drewnianych i metalowych we wnętrzach (Advance) oraz na zewnątrz (Arborcoat i Ben 100% Acrylic Exterior Flat Latex Finish 541).

Pobierz pełną wersję Color Trends 2016

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!