FB

Colors For Your Home 2009 

Rodzina trzech, uniwersalnych trendów kolorystycznych, które doskonale współgrają z różnorodnymi stylami wnętrz. 

 

Personal Imprint - Podpisz się kolorem!

"Personal Imprint" to dynamiczny ternd z energetycznymi odcieniami, które pobudzają przestrzeń niespotykaną ekspresją kolorów. „Paleta Barwny podpis" celebruje wolność, aby stworzyć unikalną i autentyczną kombinację kolorów, wzorów i form” – mówi Sharon Grech, Manager ds. koloru i projektowania Benjamin Moore Paints. Wnętrza w kolorystyce trendu Barwny podpis są symbolicznie podpisane przez ich właścicieli, którzy w ten sposób manifestują, że kolory te najpełniej wyrażają ich usposobienie i styl życia.

 

"Unexpected Synergy" - Niespodziewana synergia

Trend "Unexpected Synergy" wprowadza jednolity element kolorystyczny do wnętrz o bogatej gamie odcieni.

 

"Nature's Essence" - Istota natury 

 

"Nature's Essence" to atrakcyjna kolekcja wyjątkowych kolorów ziemi, które wywołują we wnętrzu poczucie świeżości i czystości.   

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!