FB

 "DomiDay" w Warszawie 2013

Benjamin Moore 25 kwietnia spotkał się z architektami i projektantami wnętrz na DomiDay w Warszawie. Wystawa odbyła się w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego. Wśród wystawców prócz firm dostarczających ekskluzywne farby znaleźli się producenci niezwykle ciekawych w swojej formie mebli, dodatków wnętrzarskich, płytek łazienkowych i armatury.

Naszymi farbami pomalowane zostały przestrzenie ekspozycyjne innych marek obecnych na spotkaniu, a na ścianach zamontowano tabliczki z kodami QR linkującymi do specjalnego portalu z ich opisami.

Bardzo dziękujemy za odwiedzenie stoiska Benjamin Moore i wszystkie bardzo miłe opinie na temat naszych produktów. Architekci wskazywali na bardzo dobrą jakość farb Benjamin Moore, niezwykłą głębię ich kolorów oraz trwałość i siłę krycia. 

 

"Design" w Warszawie 2011

Dnia 16 czerwca br. w Warszawie, ponownie w Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza przy ul. Postępu 17A, marka Benjamin Moore pojawiła się na spotkaniu z cyklu DESIGN. Uwagę projektantów zwróciła linia produktów "Natura" oraz "ben". Tym bardziej, że druga z wymienionych skierowana jest do młodych Konsumentów. Serdecznie dziękujemy za wysłuchanie prezentacji i odwiedzenie naszej ekspozycji podczas imprezy.

 

"Design" Wrocław 2011

Dnia 14 kwietnia br. w "Hotelu Mercure Panorama" (Plac Dominikański 1) we Wrocławiu odbyło się kolejne spotkanie z cyklu DESIGN. Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego punktu konsultacyjnego.  

 

"Design" w Gdańsku 2011

Również projektanci z Trójmiasta mieli doskonałą okazję do wymiany doświadczeń podczas kolejnego spotkania z cyklu DESIGN, które odbyło się dnia 25 marca br. w gdańskim "Mercure Hevelius". Wśród produktów ekskluzywnej marki Benjamin Moore ogromnym zainteresowaniem cieszyła się wyjątkowa linia produktowa NATURA. Serdecznie dziękujemy za udział w imprezie.

 

"Design" w Poznaniu 2011

Dnia 24 marca br. w Poznaniu podczas spotkania DESIGN marka Benjamin Moore reprezentowana była przez Naszego Dystrybutora - firmę Salon Nina, która posiada ogromne doświadczenie we współpracy z projektantami. Tematem przewodnim prezentacji była nowa linia najbardziej ekologicznych farb NATURA z zerową zawartością LZO, marki Benjamin Moore. 

W imieniu własnym oraz w imieniu firmy Salon Nina dziękujemy za wzięcie udziału w spotkaniu i za odwiedzenie punktu informacyjnego. Jednocześnie zapraszamy do dwóch punktów sprzedaży Salon Nina przy ul. Dąbrowskiego 82 oraz w Centrum Arkada. Szczegóły w menu głównym, w zakładce "Dystrybucja".

  

"Design" w Krakowie 2011

Dnia 17 marca br. w Krakowie, w hotelu "Qubus Hotel" przy ul. Nadwiślańskiej 6 odbyło się kolejne spotkanie z cyklu DESIGN. Na liście prezentacji nie zabrakło również ekskluzywnej marki Benjamin Moore. Tym razem przedstawilismy linię najbardziej ekologicznych farb NATURA. 

Dziękujemy za wzięcie udziału w spotkaniu i za odwiedzenie naszego firmowego punktu informacyjnego. 

 

"Design" w Warszawie 2010

Dnia 22 czerwca br. w Warszawie, w dobrze znanym Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza przy ul. Postępu 17A, na spotkaniu z cyklu DESIGN mieliśmy zaszczyt gościć grono architektów i projektantów. Wyjątkowo interesująca lista prezentacji, na której nie zabrakło również ekskluzywnej marki Benjamin Moore z linią produktów AURA, zadecydowała o wysokiej frekwencji. Przy naszym firmowym punkcie konsultacyjnym odwiedzający otrzymali wiele interesujących informacji i atrakcyjnych materiałów marketingowych. 

Serdecznie dziękujemy za wysłuchanie naszej prezentacji oraz odwiedzenie ekspozycji marki Benjamin Moore podczas spotkania.

 

"Design" w Łodzi 2010

Dnia 12 maja br. w łódzkim Textorial Park, przy ulicy Fabrycznej 17 zorganizowano spotkanie dla architektów i projektantów wnętrz - DESIGN. Podczas konferencji markę Benjamin Moore reprezentowała firma BM Wnętrza "farby-dekoracje.pl", której salony zlokalizowane są w Łodzi przy Al. T. Kościuszki 118 oraz ul. Przybyszewskiego 58.

Serdecznie dziękujemy, w imieniu własnym, jak również firmy BM Wnętrza za odwiedzenie naszej ekspozycji podczas imprezy. Zapraszamy do salonów sprzedaży. Z pewnością nawiązane kontakty zaowocują realizacją wielu interesujących projektów. 

 

"Design" w Gdańsku 2010

W dniu 22 kwietnia br., w Gdańsku w Scandic Hotel, podczas konferencji dla architektów DESIGN, mieliśmy przyjemność zaprezentować pełną ofertę naszej firmy, w tym również marki Benjamin Moore. Nowa linia produktów AURA przypadła do gustu projektantów z Trójmiasta. Odwiedzający nasz punkt konsultacyjny otrzymali zaproszenia do salonu firmowego, zlokalizowanego w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 269. Dziękujemy za odwiedzenie naszej ekspozycji. 

 

"Festiwal Wnętrz" we Wrocławiu 2010

Wraz z nadejściem kalendarzowej wiosny, 20-21 marca br. marka Benjamin Moore zaprezentowała nową, rewolucyjną linię produktów AURA mieszkańcom Wrocławia i okolic. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony architektów i projektantów.
Spotkanie było doskonałą okazją do zaprezentowania wielu nowości w ofercie firmy B.M. Polska. Odwiedzający otrzymali zaproszenia do naszego salonu firmowego, zlokalizowanego we Wrocławiu przy ul. Braniborskiej 58/68.

 

"Design" w Warszawie 2009

Spotkania "Design - Nowoczesne trendy w architekturze" mają charakter konferencji, organizowanych w prestiżowych wnętrzach w największych miastach Polski. Tegoroczna edycja, która odbyła się dnia 2 grudnia przyciągnęła szerokie grono architektów i projektantów. Marka Benjamin Moore promowała rewolucyjną linię farb AURA z technologią ColorLock Technology pod hasłem "Aura. Eksplozja kolorów". Duże wrażenie wywołała prezentacja nowej kolekcji kolorów "AFFINITY" (144 odcieni) specjalnie dedykowanej dla wspomnianej grupy produktowej. Konferencja była doskonałą okazją do wymiany opinii i rozpoczęcia współpracy. Dziękujemy za odwiedzenie naszej wyjątkowej ekspozycji.

  

"Targi InterflatDesign.pl" w Łodzi 2009

W termine 16 - 18 października br. odbyły się w Łodzi I Targi InterflatDesign.pl, zorganizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie. Nowa formuła targów wyposażenia wnętrz, stawia przede wszystkim na designerskie rozwiązania w aranżacji przestrzeni mieszkalnej. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego i Prezydenta Miasta Łodzi. Markę Benjamin Moore reprezentował jeden z Dystrybutorów - firma BM Wnętrza, której salony zlokalizowane są w Łodzi przy Al. T. Kościuszki 118 oraz ul. Przybyszewskiego 58.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i już teraz gorąco zapraszamy na kolejną edycję targów.

    

"Festiwal Wnętrz" w Gdańsku 2009

Zgodnie z obietnicą w dniach 19-20 września br. marka Benjamin Moore Paints uświetniła swoją obecnością targi aranżacji i wyposażenia wnętrz „Festiwal Wnętrz” w Gdańsku. Dwudniowa impreza spotkała się z ogromnym zainteresowaniem architektów i projektantów z Trójmiasta. Jesteśmy przekonani, że nawiązane znajomości wkrótce zaowocują rezlizacją ciekawych projektów.

 

"Festiwal Wnętrz" w Krakowie 2008

W dniach 16-17 maja 2008 roku marka Benjamin Moore Paints wzięła udział w targach aranżacji i wyposażenia wnętrz „Festiwal Wnętrz” w Krakowie, zorganizowanych przez Agencję „Virtus”. Podobnie jak w latach ubiegłych impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem architektów i projektantów z Krakowa i okolic.
Na gości stoiska Benjamin Moore Paints czekały nowe katalogi produktowe, materiały inspiracyjne oraz modne propozycje kolorystyczne rekomendowane przez amerykańską markę. Spotkanie było doskonałą okazją do zaprezentowania oferty marki Benjamin Moore Paints, owocnych dyskusji oraz zaproszenia do naszego nowego salonu firmowego w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 56.

Bardzo dziękujemy Wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska. Z pewnością spotkamy się w Krakowie również w przyszłym roku !
 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!