FB

benjamin moore - ekologiczne - przedszkola - żłobki - szkoły

Grasz w kolory? Gram! Masz zielone?

Benjamin Moore ma blisko 4000 odcieni, którymi możesz pokolorować świat dzieci. Zabawa i nauka nie muszą odbywać się w smutnych i ponurych salach. Wystarczy dodać im koloru, by we wnętrzu zagościły radość i słońce. Zrób to z pomocą Benjamin Moore, legendarnej amerykańskiej marki farb i firmy Nowa Szkoła, która oferuje certyfikowane pomoce edukacyjne i meble do żłobków, szkół i przedszkoli. Uzyskaj atrakcyjne rabaty na farby Benjamin Moore i wyposażenie z oferty Nowej Szkoły.

Wyróżnij się!

tworząc niepowtarzalny klimat do zabawy i nauki 

·    

  • Dokonaj metamorfozy placówki z Benjamin Moore i Nowa Szkołą
  • Uzyskaj atrakcyjne warunku zakupu farb marki Benjamin Moore i elementów wyposażenia wnętrz oferowanych przez Nową Szkołę
  • Zaprezentuj swoją placówkę w firmowych kanałach komunikacji marki Benjamin Moore i Nowej Szkoły

Jeśli chcesz skorzystać z preferencyjnych warunków zakupu farb Benjamin Moore i produktów z oferty Nowej Szkoły lub uzyskać o nich więcej informacji prosimy o kontakt: Maja Kaczyńska  e-mail: pr@bmpolska.com  tel. 22 533 52 95. 

benjamin moore - farby tablicowe - farby magnetyczne

Kliknij na puszkę lub obrazek i dowiedz się więcej!

farba tablicowa - kolorowa - benjamin moore farba tablicowa - czarna - benjamin moore farba magnetyczna - benjamin moore - farba tablicowa - przedszkole

 

farby ekologiczne - bezzapachowe - antyalergiczne - benjamin moore

 

Kliknij na puszkę i dowiedz się więcej!

farby ekologiczne - benjamin moore - bezzapachowe farby ekologiczne - benjamin moore - farby zero lzo farby ze srebrem - farby antybakteryjne - żłobki - przedszkola - benjamin moore farby ceramiczne - zmywalne - odporne na zabrudzenia - benjamin moore

 

benjamin moore - farby zmywalne - odporne na szorowanie

 

Nie tylko biznes ...

program dla przedszkoli - Benjamin Moore i Nowa Szkoła Marka Benjamin Moore & Co., działając na rynku od ponad 130 lat stara się nieustannie doskonalić swoje produkty, by były one w pełni bezpieczne dla jej Klientów i środowiska naturalnego. W swojej działalności kieruje się zasadami  zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej. Odpowiada na potrzeby społeczności, które niejednokrotnie borykają się z różnymi problemami. Współpracując z organizacjami charytatywnymi, m.in. Fundacją „Iskierka”, działającą na rzecz dzieci z chorobą nowotworową, wspierając remonty oddziałów onkologii dziecięcej, czy Poradniami Społeczno – Psychologicznymi dla Dzieci. Program „Ekologiczne i kreatywne Przedszkole” to kolejny cel, jaki marka wyznaczyła sobie w ramach działań z zakresy społecznej odpowiedzialności biznesu.

  

Firma Nowa Szkoła Sp. z o.o. – lider polskiego rynku mebli, pomocy dydaktycznych, pomocy edukacyjnych naukowych i rehabilitacyjnych. Od 1992 roku kieruje swoje działania tam, gdzie przebywa małe dziecko. Jest największą polską firmą, która kompleksowo wyposaża placówki w meble żłobkowe, meble przedszkolne i szkolne jak również klienta indywidualnego. W swojej ofercie posiada między innymi: meble przedszkolne, szkolne i żłobkowe, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt sportowy, pomoce dydaktyczne i naukowe oraz zabawki edukacyjne.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!