Benjamin Moore podbija Gdańsk

Benjamin Moore podbija Gdańsk

Benjamin Moore podbija Gdańsk

08.05.2023

Co łączy Amerykę z Gdańskiem?

Bezkresna woda… To właśnie drogą morską legendarne farby marki Benjamin Moore docierają do Polski pokonując tysiące kilometrów. W końcu trafiają do portu w Gdańsku.

Teraz produkty amerykańskiego producenta można nie tylko zobaczyć w porcie, ale również zakupić w showroomie znanej w Trójmieście firmy ORIGAMI DESIGN przy ulicy Mariana Hemara 11, zlokalizowanym w prestiżowej dzielnicy miasta – Garnizon.

Farby marki Benjamin Moore są również dostępne w drugim salonie, w Rumi przy ul. Dębogórskiej 30/32.

ORIGAMI w nazwie…

Właścicieli firmy, Jakuba Obsta (po lewej stronie fotografii) oraz Mateusza Rosińskiego połączyła praca na etacie, który jak to określają „zaczął uwierać” do tego stopnia, że postanowili zrealizować własne marzenia. Wykorzystali ogromne doświadczenie w sprzedaży i montażu parkietów, podłóg i drzwi.

„Podczas jednej z wielu rozmów zarysował się koncept salonu innego niż wszystkie - odmienny wystrój, wyjątkowe kolory i niszowe produkty. Nadszedł czas na odpowiednią nazwę… I tutaj pomocne okazało się zamiłowanie Mateusza, który uwielbia origami, japońską sztukę składania papieru, z którego potrafi wyczarować piękne kształty i figury. Stwierdziliśmy, że właśnie tej nazwy szukaliśmy i odda ona najlepiej to, co chcemy stworzyć” – wspomina Jakub Obst, z zamiłowania pasjonat dobrej kuchni.

i DESIGN…

„Mistrz origami” wyjaśnił nam „Od początku wiedzieliśmy, że chcemy sprzedawać nie tylko podłogi i drzwi. Rozumiejąc i trafnie diagnozując potrzeby współczesnych Klientów, bardzo zależało nam na wprowadzeniu do oferty naszego showroomu materiałów do dekoracji ścian - tynków strukturalnych, lameli, mikrocementów, tapet, no i przede wszystkim farb. Celujemy w to, co najlepsze – segment Premium, stąd zainteresowanie marką Benjamin Moore.  Nietrudno zgadnąć, że druga część nazwy firmy pochodzi od szeroko pojętego designu. W ten sposób stworzyliśmy ORGIAMI DESIGN”.

Pomiędzy Gdańskiem, a Rumią.

Showroom w Rumi to kameralne miejsce, zaaranżowane ze smakiem i dbałością o szczegóły, jednak wizytówkę firmy stanowi nowy, klimatyczny salon mieszczący się w gdańskim Garnizonie. To tutaj elementy historycznych fortyfikacji przeplatają się z nowoczesną architekturą miasta tętniącego życiem i pozostają w pełnej harmonii.

W gdańskim salonie ustawiono STUDIO KOLORÓW marki Benjamin Moore.

Kolory chronione hologramem

Większość naszych wyborów rozpoczyna się od określenia koloru, choć nie zawsze jesteśmy tego w pełni świadomi.

Zabierzmy Klientów ORIGAMI DESIGN w podróż do magicznej krainy kolorów marki Benjamin Moore! Ponad 3 500 eleganckich, niepowtarzalnych odcieni w farbach produkowanych w opatentowanych, pilnie strzeżonych technologiach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonów i życzymy udanych, kolorowych zakupów!

ORIGAMI DESIGN Gdańsk

Mariana Hemara 11, Gdańsk

tel.: +48 535 686 222

e-mail: gdansk@origami-design.pl

ORIGAMI DESIGN Rumia

Dębogórska 30/32, Rumia

tel.: +48 533 222 794

e-mail: biuro@origami-design.pl

www.origami-design.pl

Dołącz do grona fanów na Facebooku!

Zobacz także:

27 kwietnia 2023

Na TY z Betty Moore - Małgorzata Bacik

Witajcie ponownie w moim cyklu rozmów „Na TY z Betty Moore”. Ja jestem Betty, a na Ty przejdę dziś z Małgorzatą Bacik z pracowni „MM […]

28 lutego 2023

Na TY z Betty Moore - Dominika Jurczak

Betty Moore: Cześć Dominiko. Cieszę się, że znalazłaś czas, żeby się spotkać, chwilę porozmawiać i w końcu poznać…offline 😉 Dominika Jurczak: Cześć Betty, miło Cię […]

30 września 2022

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca 17tego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2022! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram