Benjamin Moore w Płocku!

Benjamin Moore w Płocku!

Benjamin Moore w Płocku!

16.01.2023

Drodzy Mieszkańcy Płocka!

Niestety nie możemy przenieść stolicy z powrotem do Waszego miasta*.
W zamian dajemy Wam farby marki Benjamin Moore 😉

*Czy wiesz, że w latach 1079-1138, Płock pełnił zaszczytną funkcję stolicy Państwa Polskiego?

Podatny grunt…

ŻYZNA 41, lokal 71. Ten płocki adres koniecznie muszą zapamiętać zwolennicy dobrego designu, ponieważ właśnie tutaj znajduje się biuro „BŁASZCZYK DESIGN”.
W ramach rozszerzenia zakresu swojej działalności, studio dołączyło do Elitarnego Grona Autoryzowanych Dystrybutorów marki Benjamin Moore. Tym samym mieszkańcy Płocka i okolic dostali możliwość zakupu wyjątkowych farb lidera w segmencie Premium.
Biorąc pod uwagę nazwę ulicy, możemy śmiało powiedzieć, że trafiliśmy z marką na „podatny grunt”.

Amerykańska LEGENDA

Posłuchajmy co mówi Właścicielka salonu, Izabela Błaszczyk - „Błaszczyk Design to pracownia powstała z pasji tworzenia. Zaczynaliśmy od jednoosobowego studia, teraz zrzeszamy kilku projektantów wnętrz, architektów oraz grafików. Współpracujemy również z najlepszymi wykonawcami, którzy materializują nasze projekty. Nowy rok to świetny czas na weryfikację strategii, planowanie i podejmowanie odważnych decyzji. Chcemy działać jeszcze bardziej kompleksowo i wyznaczać nowe standardy. Stąd pomysł na wprowadzenie do oferty farb marki Benjamin Moore, których kolorystyka i jakość nie mają sobie równych. Gdy w Płocku pojawił się salon pewnej ekskluzywnej marki samochodów postanowiłam dla niej pracować. Zdobyłam w ten sposób doskonałe doświadczenie w segmencie Premium. Cieszę się, że teraz sama wprowadzam do naszego miasta markę z tego samego segmentu, choć z innej, bliższej mojemu sercu kategorii."

KOLOR - Off & Online…

Połączenie dwóch możliwości zakupu – stacjonarnego, w salonie sprzedaży oraz online stanowi obecnie najskuteczniejszy model działania. „Choć zazwyczaj podczas spotkania w biurze, dokonamy szybszego i od razu trafniejszego wyboru kolorystycznego, to szczególnie przy zamówieniach online idealne rozwiązanie stanowią testery kolorów COLOR SAMPLE 200 o wygodnej pojemności 240 ml”wyjaśnia Właścicielka salonu.


Na ścianach salonu wyeksponowano kolorystkę marki Benjamin Moore, która dla Klientów stanowi pierwszy, kluczowy element przed podjęciem ostatecznej decyzji dotyczącej zakupu konkretnej farby.

Relacje i spokojna głowa…

BŁASZCZYK DESIGN to nie tylko farby i kolory, można u nas zamówić również tapety, sztukaterie, armaturę kuchenną i lampy.
Taka rozszerzona oferta jest szczególnie korzystana dla osób, które w codziennym zabieganiu zwyczajnie nie znajdują czasu na kwestie wszelkich ustaleń z deweloperem, wykonawcami, stolarzami i dostawcami materiałów wykończeniowych.
„Z inwestorami działamy na zasadach dobrych relacji, wiemy, że jeszcze do nas wrócą. Klienci bardzo często polecają nas dalej członkom swojej rodziny i przyjaciołom” – dodaje Izabela Błaszczyk.

W „Błaszczyk Design” wiedzą jak się promować…

 

„Naszą pracę doceniły znane czasopisma, takie jak M jak Mieszkanie, dwukrotnie znaleźliśmy się w rubryce poradnikowej, nasze artykuły cyklicznie pojawiają się na portalach wnętrzarskich Domosfera.pl, Ladnydom.pl oraz Urzadzamy.pl. Zostaliśmy zaproszeni również do programu telewizyjnego Imperium Kobiet, w którym opowiadamy o trendach we wnętrzach. Była to dla nas fantastyczna przygoda”z uśmiecham i dumą na twarzy wspomina Właścicielka.

W zgodzie z filozofią Warrena Buffetta…

Obecnie na sukces rynkowy mogą liczyć firmy, które niezależnie od wielkości nigdy nie spoczywają na laurach. Firmy nastawione na nieustanny rozwój, chłonące wiedzę ze szkoleń i imprez branżowych, reagujące na nowe technologie i trendy.

Posłuchajmy Izabeli Błaszczyk - „Chcemy być liderem w naszym regionie. Wyznaczać nowe standardy i być pionierem na rynku. Otwierać nowe możliwości, na które zasługują mieszkańcy naszego regionu. Dlatego tak bliska jest nam filozofia Warrena Buffetta, właściciela funduszu inwestycyjnego, do którego należy koncern Benjamin Moore & Co. Ten wybitny inwestor znany jest z wytrwałości w dążeniu do celu, co również jest naszą cechą. Wyjątkowego znaczenia nabierają jego słowa <<Głównym naszym celem jest produkcja najlepszych na świecie farb i stworzenie najlepszej na świecie sieci dystrybucji>>. W naszej firmie zawsze stawiamy na jakość i produkty Premium, dlatego decydując się na wybór farby, wybór mógł być tylko jeden - Benjamin Moore. Cieszymy się, że możemy być w tak prestiżowym gronie dystrybutorów tej legendarnej marki”.

Gorąco zapraszamy do odwiedzenia salonu.

BŁASZCZYK DESIGN

ul. Żyzna 41 lok. 71
09-410 Płock
tel. kom.: +48 500 877 111; +48 600 330 288
e-mail: benjaminmooreplock@gmail.com; blaszczyk.design@gmail.com

Dołącz do grona Fanów BŁASZCZYK DESIGN na Facebooku!

Zobacz także:

27 kwietnia 2023

Na TY z Betty Moore - Małgorzata Bacik

Witajcie ponownie w moim cyklu rozmów „Na TY z Betty Moore”. Ja jestem Betty, a na Ty przejdę dziś z Małgorzatą Bacik z pracowni „MM […]

28 lutego 2023

Na TY z Betty Moore - Dominika Jurczak

Betty Moore: Cześć Dominiko. Cieszę się, że znalazłaś czas, żeby się spotkać, chwilę porozmawiać i w końcu poznać…offline 😉 Dominika Jurczak: Cześć Betty, miło Cię […]

30 września 2022

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca 17tego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2022! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

1 2 3 16
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram