PIĘKNA I BESTIA... CALIENTE & NANOCEMENT

PIĘKNA I BESTIA... CALIENTE & NANOCEMENT

PIĘKNA I BESTIA... CALIENTE & NANOCEMENT

25.01.2018
Jak okiełznać gorącą Amerykankę? 
Poznać ją z chłodnym z pozoru facetem prosto z San Marino. IDEALNE dopełnienie - CALIENTE AF-290 i beton w systemie NANOCEMENT EP!C ONE. 
A co ich łączy? Nieskrywana pewność siebie.
PIĘKNA… SEKSOWNA i ZMYSŁOWA 
Silna, promienna, pełna energii czerwień Caliente AF-290, Kolor Roku 2018 marki Benjamin Moore. Jest jak puszysty dywan rozłożony w głównym holu, dostojne tło dla ksiąg w bibliotece, mocne, pierwsze wrażenie na błyszczących frontowych drzwiach.
Witalna, pełna ciepła czerwień z kolekcji Affinity, jakże odmienna od tej podstawowej, którą obserwujemy w najbliższym otoczeniu.
i BESTIA… 
Jak na prawdziwy beton przystało jest totalnie surowy, twardy i niesłychanie wytrzymały. Nie ma tu miejsca na sentymenty – liczą się parametry i odporność.
Innowacyjny NANOCEMENT EP!C ONE do wykończenia posadzek, ścian i schodów nie boi się niczego – ani wewnątrz, ani na zewnątrz.
Nie straszne mu przesuwanie mebli, twarde podeszwy obuwia, wilgoć ani wahania temperatury więc atrakcyjnie będzie wyglądać na przykład na ogrzewanej podłodze, w kabinie prysznicowej czy na tarasie. Słowem wszędzie, gdzie wymagany jest wyjątkowy efekt estetyczny oraz szczególna trwałość i wytrzymałość.
System idealnie komponuje się we wnętrzach  apartamentów, hoteli, restauracji, salonów sprzedaży, biur, obiektów wystawowych, służby zdrowia, oświaty oraz wszelkich innych wymagających wyjątkowego efektu estetycznego oraz wyjątkowej trwałości i wytrzymałości.
METAMORFOZA ŁAZIENKI BEZ DEMOLKI - NA PŁYTKI CERAMICZNE
Nasze rozwiązanie to również idealny sposób na zmiany posadzek i ścian w łazienkach. Z nami nie musisz usuwać starych płytek. Wystarczy, że je zmatowisz i zastosujesz specjalną pastę (stanowiącą jednocześnie warstwę łączącą), która zniweluje fugi, a następnie naniesiesz pozostałe komponenty systemu.
IDEALNE POŁĄCZENIE PASJI I DOŚWIADCZENIA 
Uznany producent farb i efektów dekoracyjnych Colorificio Sammarinese z Republiki San Marino oraz słynny włoski producent mikrocementu z 20 letnim doświadczeniem Manolobagni Superfici postanowiły połączyć swe siły i opracowały system betonu architektonicznego NANOCEMENT EP!C ONE.
System łączy sprawdzone, tradycyjne rozwiązania (zawiera między innymi prawdziwy marmur Carrara) i nanotechnologię, a dzięki zawartości specjalnych włókien, nie wymaga stosowania siatki zbrojącej. 
IDEALNE ZGRANIE – PALETA COLOR TRENDS 2018 
Czerwień Caliente oraz pozostałe 22 odcienie z tegorocznej palety Color Trends 2018 to idealna kompozycja, w której kolory wzajemnie się uzupełniają.  Kolor Roku 2018 świetnie komponuje się również z surowym betonem.
Jeszcze raz udowadniamy, że można używać czerwieni do „przyprawienia” każdego stylu – nowoczesnego, surowego, tradycyjnego… 

Zobacz także:

28 lutego 2023

Na TY z Betty Moore - Dominika Jurczak

Betty Moore: Cześć Dominiko. Cieszę się, że znalazłaś czas, żeby się spotkać, chwilę porozmawiać i w końcu poznać…offline 😉 Dominika Jurczak: Cześć Betty, miło Cię […]

30 września 2022

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca 17tego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2022! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

22 czerwca 2022

Color Samples 200 - próbka koloru w nowej wygodniejszej pojemności

Ponad 3500 kolorów liczy autorska gama kolorów Benjamin Moore. Tak, wiemy, że taką ilością odcieni nie ułatwiamy zadania naszym Klientom. Dlatego nasze salony wyposażyliśmy w […]

1 2 3 18
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram