PIĘKNA I BESTIA... CALIENTE & NANOCEMENT

PIĘKNA I BESTIA... CALIENTE & NANOCEMENT

PIĘKNA I BESTIA... CALIENTE & NANOCEMENT

25.01.2018
Jak okiełznać gorącą Amerykankę? 
Poznać ją z chłodnym z pozoru facetem prosto z San Marino. IDEALNE dopełnienie - CALIENTE AF-290 i beton w systemie NANOCEMENT EP!C ONE. 
A co ich łączy? Nieskrywana pewność siebie.
PIĘKNA… SEKSOWNA i ZMYSŁOWA 
Silna, promienna, pełna energii czerwień Caliente AF-290, Kolor Roku 2018 marki Benjamin Moore. Jest jak puszysty dywan rozłożony w głównym holu, dostojne tło dla ksiąg w bibliotece, mocne, pierwsze wrażenie na błyszczących frontowych drzwiach.
Witalna, pełna ciepła czerwień z kolekcji Affinity, jakże odmienna od tej podstawowej, którą obserwujemy w najbliższym otoczeniu.
i BESTIA… 
Jak na prawdziwy beton przystało jest totalnie surowy, twardy i niesłychanie wytrzymały. Nie ma tu miejsca na sentymenty – liczą się parametry i odporność.
Innowacyjny NANOCEMENT EP!C ONE do wykończenia posadzek, ścian i schodów nie boi się niczego – ani wewnątrz, ani na zewnątrz.
Nie straszne mu przesuwanie mebli, twarde podeszwy obuwia, wilgoć ani wahania temperatury więc atrakcyjnie będzie wyglądać na przykład na ogrzewanej podłodze, w kabinie prysznicowej czy na tarasie. Słowem wszędzie, gdzie wymagany jest wyjątkowy efekt estetyczny oraz szczególna trwałość i wytrzymałość.
System idealnie komponuje się we wnętrzach  apartamentów, hoteli, restauracji, salonów sprzedaży, biur, obiektów wystawowych, służby zdrowia, oświaty oraz wszelkich innych wymagających wyjątkowego efektu estetycznego oraz wyjątkowej trwałości i wytrzymałości.
METAMORFOZA ŁAZIENKI BEZ DEMOLKI - NA PŁYTKI CERAMICZNE
Nasze rozwiązanie to również idealny sposób na zmiany posadzek i ścian w łazienkach. Z nami nie musisz usuwać starych płytek. Wystarczy, że je zmatowisz i zastosujesz specjalną pastę (stanowiącą jednocześnie warstwę łączącą), która zniweluje fugi, a następnie naniesiesz pozostałe komponenty systemu.
IDEALNE POŁĄCZENIE PASJI I DOŚWIADCZENIA 
Uznany producent farb i efektów dekoracyjnych Colorificio Sammarinese z Republiki San Marino oraz słynny włoski producent mikrocementu z 20 letnim doświadczeniem Manolobagni Superfici postanowiły połączyć swe siły i opracowały system betonu architektonicznego NANOCEMENT EP!C ONE.
System łączy sprawdzone, tradycyjne rozwiązania (zawiera między innymi prawdziwy marmur Carrara) i nanotechnologię, a dzięki zawartości specjalnych włókien, nie wymaga stosowania siatki zbrojącej. 
IDEALNE ZGRANIE – PALETA COLOR TRENDS 2018 
Czerwień Caliente oraz pozostałe 22 odcienie z tegorocznej palety Color Trends 2018 to idealna kompozycja, w której kolory wzajemnie się uzupełniają.  Kolor Roku 2018 świetnie komponuje się również z surowym betonem.
Jeszcze raz udowadniamy, że można używać czerwieni do „przyprawienia” każdego stylu – nowoczesnego, surowego, tradycyjnego… 

Zobacz także:

22 czerwca 2022

Color Samples 200 - próbka koloru w nowej wygodniejszej pojemności

Ponad 3500 kolorów liczy autorska gama kolorów Benjamin Moore. Tak, wiemy, że taką ilością odcieni nie ułatwiamy zadania naszym Klientom. Dlatego nasze salony wyposażyliśmy w […]

30 listopada 2021

NIE dla "CZARNYCH ŚLADÓW"!

Benjamin Moore WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ „CZARNYM ŚLADOM”! Pięknie pomalowany korytarz mieszkania, świeżo odnowiona klatka schodowa i nieskazitelna biel na ścianach w apartamencie na wynajem. W korytarzu […]

1 2 3 18
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram