PISZ I RYSUJ ...po WSZYSTKIM. Zupełnie bezkarnie!

PISZ I RYSUJ ...po WSZYSTKIM. Zupełnie bezkarnie!

PISZ I RYSUJ ...po WSZYSTKIM. Zupełnie bezkarnie!

26.05.2021

Farba tablicowa na rynku dostępna jest już od kilku dobrych lat. Uznanie zyskała zarówno w biurach, jak i w prywatnych mieszkaniach.

I choć najczęściej używana jest do malowania ścian, to czy można wykorzystać ją do innych powierzchni? Szczególnie gdy do dyspozycji mamy „tablicówkę” w pełnej gamie intensywnych kolorów.


 

Farba tablicowa ≠ tablica na ścianie

Najczęstszym zastosowaniem farby tablicowej jest stworzenie przestrzeni do rysunków i notatek na ścianie. Idealny, widoczny dla każdego notes nie pozwoli zapomnieć o ważnych wydarzeniach, wizytach i codziennych obowiązkach.
W pokojach dzieci będzie idealnym miejscem pracy twórczej i zabawy. W biurze zaś pomoże zorganizować dzień i zrezygnować z tysiąca żółtych karteczek.
Ale czy ściana to jedyne miejsce, gdzie farba tablicowa znajdzie zastosowanie?
Kreatywny świat dziecka
Każde dziecko marzy o ścianie po której mogłoby bez ograniczeń pisać i rysować. Taką przestrzeń do rozwoju można stworzyć również na innych powierzchniach.
Farbą tablicową „ben Chalkboard Paint 308” można pomalować np. stolik dziecięcy, na którym powstaną dziecięce dzieła sztuki. Tymczasowa szachownica?
Proszę bardzo! Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.
Skakanie w klasy bez względu na pogodę? Codzienna zmiana układu? A może tor wyścigowy dla samochodów? Nic prostszego! 
Wszystko to jest możliwe, gdy farbą „ben Chalkboard Paint 308” zostanie wymalowana podłoga (oczywiście na podłodze będzie to rozwiązanie tymczasowe).
Farba tablicowa w kuchni
Kuchnia to miejsce, gdzie kreatywność i pomysłowość znajdują swoje ujście. Objawia się to przede wszystkim w zawartościach garnków i patelni, ale czy tylko? Dobrze zaprojektowana i urządzona kuchnia stanowi ogromne wyzwanie.
Coraz częściej swoje miejsce w przestrzeni znajduje właśnie farba tablicowa. Szybka notatka z przepisem na ścianie zawsze się sprawdzi.
Jednak propozycji szerszego zastosowania farby „ben Chalkboard Paint 308” jest wiele.
Lato za pasem. W wielu domach triumfy świecą napoje przygotowane w ilości hurtowej i czekające na domowników w pięknych słoikach z kranikiem. Naniesienie kolorowej farby tablicowej pozwoli na utworzenie etykiety, którą można regularnie zmieniać.
A skoro już wiemy co jest serwowane, to warto oznaczyć swoją szklankę.
Własne zioła w kuchni? To bardzo popularny zabieg.
Własna bazylia, pietruszka czy mięta to podstawa dobrej w kuchni. Aby nie mieć wątpliwości co do rodzaju ziół wysianych w jednakowych doniczkach proponujemy podpisać je kredą malując wcześniej tablicówką „ben Chalkboard Paint 308” w kontrastujących kolorach.
Taki zabieg jest nie tylko praktyczny, ale wprowadzi kolor do naszej kuchni. 
Ostatnie spojrzenie przed wyjściem z domu…
…na drzwi. I już wiemy czy wszystko mamy, czy o wszystkim pamiętamy. To ostatnie podsumowanie przed wyjściem zapewni tablicówka naniesiona na drzwi wejściowe. Farba w kolorze pasującym do wnętrza będzie równocześnie ozdobą, na której oprócz ważnych spraw możemy przekazać innym domownikom wiadomość.
A jaką?
Podpowiadamy, że „Miłego dnia” zawsze wywoła uśmiech 😉 

 


 

UWAGA na "PSIKUSY": tablicówka w rękach dzieci może być niebezpieczna z uwagi na rozwiniętą wyobraźnię. Oto czego doświadczyli nasi Klienci po powrocie do domu. Po ciężkim dniu pracy, chcieli usiąść na wygodnej sofie przed ekranem telewizora...

Zobacz także:

30 września 2022

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca 17tego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2022! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

22 czerwca 2022

Color Samples 200 - próbka koloru w nowej wygodniejszej pojemności

Ponad 3500 kolorów liczy autorska gama kolorów Benjamin Moore. Tak, wiemy, że taką ilością odcieni nie ułatwiamy zadania naszym Klientom. Dlatego nasze salony wyposażyliśmy w […]

1 2 3 17
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram