FB

DESIGN DLA ZWIERZĄT 2016

Wierzymy, że nawet niewielka potrafi mieć olbrzymią moc – i nie chodzi tu tylko o kolory...

Bezdomnym zwierzętom najbardziej potrzebne są dom i miłość. Tego niestety ofiarować nie możemy, ale możemy sprawić, że będą miały pełną miskę, ciepły koc, czyste posłanie i niezbędne leki, gdy zachorują. Bezdomność to nie tylko samotność, to również głód, zimno, brud, choroby, strach, a często też ból. Schronisko to tylko namiastka domu, ale bardzo ważna, bo zaspokaja podstawowe potrzeby zwierząt i zapewnia im bezpieczeństwo. Dlatego chętnie pomagamy placówkom, które niosą zorganizowaną pomoc i wsparcie w bezdomności. Przez ostatnie lata DESIGN DLA ZWIERZĄT organizował zbiórki m.in. dla schronisk w Józefowie, Siestrzeni, Ośrodka Koteria.


DESIGN DLA ZWIERZĄT w 2016 roku

W tym roku DESIGN DLA ZWIERZĄT pomaga Fundacji Zwierzochron. Fundacja działa na rzecz zwierząt w potrzebie – zarówno tych, które żyją w schroniskach, jak i tych, które są źle traktowane we własnych domach, a także ofiar porzuceń i wypadków. Niesie nie tylko realną pomoc, ale też edukuje, informuje, wspiera wolontariat na rzecz zwierząt, promuje idee adopcji i pomaga w znalezieniu domów

Idea akcji

Pomysłodawcą i organizatorem jest dr Krystyna Łuczak-Surówka, historyk i krytyk designu, właścicielka 3 psów i 3 kotów. Większość z nich to zwierzęta adoptowane, które uratowała od bezdomności i dała kochający dom.


fot. Paweł Swinarski

Kilka lat temu Krystyna Łuczak-Surówka postanowiła połączyć miłość do designu z miłością do zwierząt i przekuć je w dobro, jakim jest pomaganie. Tak powstała akcja DESIGN DLA ZWIERZĄT, która w 2016 roku prowadzona jest już po raz 6. Idea akcji jest prosta: projektanci/firmy/designerzy przekazują DDZ swoje dary, które wystawiane są na aukcjach Allegro. Całkowity dochód ze sprzedanych przedmiotów przekazany zostanie na potrzeby Fundacji Zwierzochron.

Akcja zawsze może liczyć na wsparcie Przyjaciół i Wolontariuszy. W tym roku nad DDZ pracują: Kamila Sitak, Agnieszka Cupryś-Wilk, Anna Kowalewska, Natalia Jeziorek oraz Marta Kotarbińska z Fundacji Zwierzochron.

Niezwykłe projekty, wyjątkowe okazje

Coroczne aukcje to okazja do tego, by pomóc bezdomnym zwięrzętom- Benjamin Moore Polska po raz kolejny dołącza do akcji Design Dla Zwierząt i przekazuje wyjątkowy, sygnowany podpisem Candice Olson wzornik, oraz jeden z ulubionych produktów klientów -  farbę tablicową w dowolnie wybranym kolorze.  Mamy nadzieję, że te małe cegiełki staną się częścią wielkiej zmiany i podniosą komfort życia naszych czworonożnych braci z Fundacji Zwierzochron. Dlatego namawiamy - zajrzycie na niezwykłe aukcje, zróbcie sobie prezent i pomóżcie zwierzętom!

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!