FB

DESIGN DLA ZWIERZĄT V


Krystyna łuczak-Surówka i kotka Gaja. Foto Paweł Swinarski
Krystyna Łuczak- Surówka i kotka Gaja, foto Paweł Swinarski

DESIGN DLA ZWIERZĄT narodził się dnia 13 listopada 2011 roku. Na pomysł akcji łączącej promocję designu i pomocy zwierzętom w potrzebie wpadła Krystyna Łuczak-Surówka, historyk designu. Idea była prosta- zaprzyjaźnieni projektanci ofiarowywali swoje prace, często unikaty, na internetową aukcję,  z której cały dochód przekazywany był wybranej fundacji lub organizacji zajmującej się pomocą bezdomnym zwierzętom. Od 2011 roku akcja odbywa się corocznie, za każdym razem przyciągając coraz większą ilość darczyńców i kupujących.

Pierwsza edycja akcji DDZ 2011 była zbiórką dla Fundacji Argos, kolejna Akcja w roku 2012 dedykowana była Fundacji Akity w Potrzebie. W 2013 roku zbieraliśmy datki dla podopiecznych Schroniska w Korabiewicach - około 500 zwierząt, w tym psy, konie, świnie, kozy, a nawet 3 niedźwiedzie, wilk i lis. W roku 2014 DDZ "pracowało" dla podopiecznych Schroniska w Siestrzeni, które wspierane jest przez Fundację Zwierzochron. W bieżącym roku pomagamy podopiecznym Schroniska w Józefowie, wspieranego przez Stowarzyszenie Kundellos, na którego koncie w dniach 3-13 grudnia 2015 odbędą się aukcje Akcji DESIGN DLA ZWIERZĄT.

Rok temu po raz pierwszy dołączyliśmy do akcji DDZ i nie mieliśmy żadnych wątpliwości co do tego, że w 2015r również dorzucimy cegiełkę od Benjamin Moore.

Do 12 grudnia możesz wylicytować na internetowych aukcjach m.in. naszą słynną farbę tablicową w kolorze Pacific Ocean Blue 2055-20 i obłędny, największy wzornik odcieni Benjamin Moore Authentic Colors za mniej niż połowę wartości.

 

Na aukcjach niesamowite gratki znajdą też wielbiciele nowoczesnej mody, niepowtarzalnej biżuterii, mebli, ceramiki, dodatków do domu, dzieł sztuki czy...tatuaży. Tak! Pomagają wszyscy, dla których tworzenie jest nie tylko sposobem zarabiania, ale i życiową pasją.

Każdy może wkroczyć w świat designu wiedząc, że sprawi sobie podwójny prezent - dla siebie i dla zwierząt w potrzebie.

Dlatego na Święta ODDAJ SWÓJ GŁOS DLA ZWIERZĄT i poczuj się podwójnie obdarowany.

 

Strona AUKCJI


Strona DESIGN DLA ZWIERZĄT

Mail akcji: akcjaddz@gmail.com

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!