FB

Farba dobra na wszystko

Znudziły Ci się lakierowane na wysoki połysk fronty szafek? Nie możesz już znieść widoku płytek na  ścianach w łazience? A może marzysz o kolorowej podłodze zamiast starych paneli? Jeśli myślisz o diametralnej zmianie wnętrz swojego domu, ale przeraża Cię zakres prac i bałagan związany z generalnym remontem, najnowszy produkt z oferty Benjamin Moore został stworzony właśnie dla Ciebie. COROTECH V450 to uniwersalna farba, dzięki której błyskawicznie odmienisz wygląd mieszkania bez kucia, wynajmowania specjalistycznej ekipy i olbrzymich nakładów finansowych!

Drugie życie

Ściany, fronty meblowe, płytki ceramiczne, tworzywa sztuczne, laminaty, podłogi i schody drewniane oraz panele podłogowe (poddane umiarkowanemu natężeniu ruchu i oddziaływaniu mechanicznemu), metal, szkło…wszystkie powierzchnie malowane jedną farbą, bez różnic w odcieniach, stopniach połysku, bez konieczności kupowania odrębnych produktów.

"Chwyta" w mig...

Największą zaletą farby jest jej doskonała przyczepność do gładkich i połyskliwych podłoży, które do tej pory bardzo opornie poddawały się metamorfozom. To oznacza, że wreszcie możemy przemalować opatrzone fronty z lakierowanych płyt mdf, meble w okleinach z tworzyw sztucznych, panele podłogowe...w większości przypadków wystarczy umycie i odtłuszczenie malowanych płaszczyzn bez konieczności żmudnego, nielubianego matowienia  wielowarstwowego gruntowania, które znacznie wydłuża czas realizacji i wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

Błyskawiczna metamorfoza, maksymalny efekt
Wodorozcieńczalna, dwuskładnikowa formuła jest wyjątkowo przyjemna w stosowaniu; farbę cechują doskonała rozlewność i łatwość aplikacji oraz możliwość nanoszenia różnymi metodami. Pędzlem, wałkiem, natryskowo... COROTECH V450 pokochają zarówno specjaliści, jak i amatorzy domowych metamorfoz.

Wyjątkowa ochrona wyjątkowych miejsc

Farba COROTECH V450 jest odporna niemal na wszystko - nasze testy potwierdzają, że dzielnie znosi szorowanie, zmywanie, działanie większości środków czystości i niektórych chemikaliów, uderzenia i ścieranie. Świetnie sprawdza się w korytarzach, poczekalniach, łazienkach, toaletach, szatniach, pomieszczeniach magazynowych czy pralniach.  Na pewno bez trudu zniesie też artystyczne zapędy naszych pociech i ślady zostawiane przez czworonożnych pupili.

Szybko, ale zdrowo

Z uwagi na ekologiczną, wodorozcieńczalną  recepturę oraz doskonałą trwałość, COROTECH V450 jest szczególnie polecany również do stosowania w obiektach służby zdrowia (szpitale, przychodnie, sale zabiegowe, gabinety lekarskie ), w szkołach, obiektach branży spożywczej, etc.
 
Zmień sposób, w jaki patrzysz na farby z COROTECH V450!

Więcej informacji technicznych o naszej niezwykłej nowości znajdziecie TU

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!