FB

Konkurs KOLOR ROKU 2017 - który odcień wygra tym razem?


Oczekiwanie na ogłoszenie KOLORU ROKU Benjamin Moore jest dla nas jednym z najbardziej emocjonujących momentów w roku! Jesteśmy pewni, że Wy również nie możecie doczekać się, czym zaskoczą nas tym razem projektanci Działu Kreatywnego Benjamin Moore. Zamiast mnożyć kolejne przypuszczenia, postanowiliśmy zaprosić do zabawy naszych Czytelników i przygotowaliśmy KONKURS, w którym wyczucie trendów jest równie ważne, jak wewnętrzna intuicja.

Jak wziąć udział w konkursie?

1.Odwiedź i polub nasz profil na Facebooku, https://www.facebook.com/benjaminmoorepl/

2. Odszukaj konkursowy post oznaczony #KonkursKolorRoku2017BenjaminMoore. W komentarzu pod konkursowym postem należy wpisać numer i nazwę wytypowanego odcienia z palety Benjamin Moore ( możecie też wkleić plamkę koloru z nazwą) i...

3. Cierpliwie poczekaj na ogłoszenie wyników;).

Konkurs trwa od 12.10.2017 do 17.10.2017. Czekamy na Wasze propozycje do północy!

Przed wzięciem udziału w konkursie prosimy o zapoznanie się z jego regulaminem.
Regulamin do pobrania PDF


Dla szczęśliwca, który BEZBŁĘDNIE wytypuje nazwę i symbol KOLORU ROKU 2017 przygotowaliśmy  galon niezwykłej, zmieniającej odcień pod wpływem światła farby AURA o wartości ponad 500zł. Trzy osoby, które trafiły odcienie najbliższe zwycięskiemu, nagrodzimy wielozadaniową emalią ADVANCE, która żadnej metamorfozy się nie boi. Obie farby przygotujemy oczywiście w KOLORZE ROKU 2017.

Wirtualna galeria koloru

Jeśli nie posiadacie pod ręką naszych wzorników, nie ma problemu - zajrzyjcie do wirtualnego wzornika, dostępnego TU.

Przyznamy szczerze - nie mamy pojęcia, czego się spodziewać. Wierzymy jednak, że kreatywność podpowie Wam najlepsze rozwiązania i uda się trafić idealnie w punkt! To co, zaczynamy?

https://www.facebook.com/benjaminmoorepl/

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!