FB

Mamy dla Was prezent!

Planujesz remont, ale nie masz pojęcia, jak się do niego zabrać? Chciałbyś stworzyć wnętrze swoich marzeń, ale brakuje ci odwagi przy łączeniu i stosowaniu barw? Mamy coś dla Ciebie:)

Profesjonalna projektantka wnętrz - nasza Betty,  podpowie jak łączyć kolory i materiały i wskaże najlepsze rozwiązania dla Twojego wnętrza.

Jak wziąć udział w akcji?

W dniach 6 - 20 grudnia 2016, w godzinach 9.00-15.00 czekamy na Was w naszym firmowym salonie przy ul. Połczyńskiej 100 w Warszawie.  

UWAGA – przed wizytą koniecznie zadzwoń i zarezerwuj termin! Tel.: 519 116 526

Jeśli stolica jest za daleko, nic straconego – zrób zdjęcia pomieszczeń w których planujesz zmiany, opisz swoje oczekiwania i prześlij na adres: mkaczynska@bmpolska.com.

Betty Moore dokładnie przeanalizuje wszystkie zgłoszenia i pomoże w wyborze idealnych odcieni oraz farb z oferty Benjamin Moore.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji:)

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!