FB

Mistrz kierownicy w mistrzowskiej stylizacji

Garaże, przydomowe warsztaty...zwykle traktujemy je po macoszemu, zupełnie niesłusznie. Przecież to zwykle tam ukrywamy nasze skarby i realizujemy pasje.

Dokładnie z  takiego założenia wyszedł właściciel prezentowanego dziś pomieszczenia i projekt garażu mającego pomieścić niezwykłe motoryzacyjne cacka powierzył osobie z niesamowitą wyobraźnią. Autorka koncepcji, Pani Magda Gronowska wyszła z zadania zwycięsko, wysuwając pozornie nieciekawe pomieszczenie na prowadzenie w wyścigu o najciekawszą przestrzeń w całym domu. I zdobyła podium!:).

Luksusowa  stajnia; gdybyśmy mieli napisać o prezentowanym wnętrzu w dwóch słowach, prawdopodobnie wybralibyśmy właśnie te.

Koni w niej nie brakuje;), a precyzja z jaką zrealizowano projekt i klasa użytych materiałów sprawiają, że jest to miejsce w którym naprawdę chce się spędzać czas. Przygotowując projekt, Pani Magda skupiła się na dwóch podstawowych aspektach - kolorach nawiązujących do karoserii ulubionych modeli aut Inwestora i atmosferze toru wyścigowego, na którym owe auta sprawdzają się wyśmienicie.

I tak kolorami przewodnimi została ognista, klasyczna czerwień (Smoldering Red 2007) oraz energetyczny żółty (Abstracta 332). Użyte niestandardowo, bo na podłodze, znajdują swoje odbicie w barwach industrialnych, smukłych grzejników. Umowną granicę między dwiema mechanicznymi bestiami wyznacza charakterystyczny, czarno-biały wzór szachownicy, który optycznie dzieli garaż na dwie części.

Dopełnieniem tak intensywnych płaszczyzn są wyrafinowane, wpadające w błękity szarości o nie mniej wyścigowych nazwach: Black Iron 2120-20, Smoke Grey 2120-40 i Stone White 2120-70.

Ściany pomalowano farbą Ultra Spec 500 flat, natomiast podłogi zostały pokryte farbą garażową Garage Floor Coating 115 marki Benjamin Moore, przeznaczoną do posadzek betonowych.

Efekt? Wbija w fotel, jak się okazuje - nie tylko Inwestora i nas.

Projekt Pani Magdy został doceniony w ogólnopolskim konkursie marki Zehnder "Projektujesz! Zyskujesz", prowadząc ją na sam szczyt wspomnianego wcześniej  podium.  Serdecznie gratulujemy!

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!