FB

Paski, fale, kratki, zygzaki- od dziś w każdym domu!

Niezależnie od tego, czy zajmujecie się malowaniem ścian (i nie tylko) profesjonalnie, czy też od wielkiego dzwonu, na pewno dobrze to znacie. Najpierw niełatwy wybór koloru idealnego. Później- przygotowanie ściany; czyszczenie, łatanie dziur, ewentualne gruntowanie i OKLEJANIE.

Jeśli na sam dźwięk tego słowa macie dreszcze, to witamy w klubie. Posklejane, ciągnące się i plączące taśmy potrafią wprawić człowieka w stan podgorączkowy. Pół biedy, gdy po mękach związanych z aplikacją taśm pomalowana ściana wygląda przyzwoicie. Niestety, moment odklejania często bywa prawdziwą traumą, bowiem paskudne zacieki potrafią zepsuć cały efekt i choćbyśmy wybrali najpiękniejsze kolory, to bez równych linii ściana wygląda czasem gorzej, niż przed malowaniem. A przecież w barwach jest niesamowita moc i nie powinniśmy ich unikać, sterroryzowani podciekającymi taśmami!

Z myślą o kruchej psychice malarzy;) zrodził się koncept taśmy, która nie przepuści ani jednej kropelki farby. W jaki sposób?

Inspiracją w tym przypadku stała się...żaba. A konkretnie śluz, który ją pokrywa. Projektanci wpadli na pomysł, aby pokryć krawędzie taśm pyłkiem zmieniającym się w żel pod wpływem wody. Ten pozornie banalny trick okazał się strzałem w dziesiątkę- "spuchnięte" obrzeża okazały się doskonałym izolatorem, zapewniającym linie ostre jak brzytwa.

Koncepcja świetnie sprawdza się zarówno podczas malowania ścian, jak i przy ozdabianiu mebli, więc do rodziny "żabek" szybo dołączyły ozdobne wzory. Fale i zygzaki to raj dla miłośników DIY!

Taśma (którą ze względu na pierwotny pomysł nazwano FROGTAPE) błyskawicznie podbiła serca wykonawców na całym świecie. Teraz, dzięki marce Benjamin Moore Polska, FROGTAPE jest dostępna również w Polsce.

Szukajcie charakterystycznych, zielonych i żółtych pudełek w naszych salonach firmowych i w sieci dystrybucji i przekonajcie się sami, czym jest prawdziwy komfort malowania! 

Szukajcie wzorzystych inspiracji na naszym facebooku.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!