FB
Betty Moore

Color Style Ideas - plamy na suficie? To żaden problem.

1. Czy tradycyjny grunt skutecznie przykryje plamy z rdzy?

Niestety nie, tylko specjalistyczne farby gruntujące, izolujące trudne do zamalowania plamy i przebarwienia zapewnią skuteczne i trwałe rozwiązanie problemu.  

2. Czy w ofercie marki Benjamin Moore znajdę właściwy produkt? Naturalnie. Polecam zastosowanie wodorozcieńczalnej, akrylowej farby gruntującej Fresh Start® High-Hiding All Purpose Primer 046 (lub FRESH START® MULTI-PURPOSE LATEX PRIMER N023). Produkt ten bardzo dobrze izoluje tłuste plamy, zacieki wodne i z rdzy, graffiti, „krwawienie” drzewa cedrowego i sekwoi, osad nikotynowy, plamy bitumiczne, sadzę oraz kredki. 
Zobacz pełen opis produktu!

3. Słyszałem opinię, że w przypadku wyjątkowo trudnych, mocno przebijających i „krwawiących” plam znacznie lepsze efekty przynosi zastosowanie rozpuszczalnikowych farb gruntujących. Czy to prawda? Tak to prawda. W opisanym przypadku rekomenduję użycie alkidowej farby gruntującej FRESH START® ALL-PURPOSE ALKYD PRIMER 024 o wyjątkowych właściwościach izolujących.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!