FB

SHADOW 2117-30 #OkiemEksperta

Kolor niczym dzieło sztuki
W momencie ogłoszenia odcienia SHADOW 2117-30 Kolorem Roku 2017 wiedzieliśmy, że wydarzyła się rzecz niezwykła. Oto w pędzącym na oślep świecie dostaliśmy propozycję zatrzymania się, odcięcia od teraźniejszości i zanurzenia się w świat utkany z nostalgii i wspomnień. Fiolet na palecie wszystkich barw jest najbardziej enigmatyczną pozycją, jak żadna inna nawiązującą do duchowej strony naszej natury i skłaniającą do spojrzenia we własne „ja”.  Jako połączenie dwóch przeciwstawnych żywiołów – wody i ognia, błękitu i czerwieni – fascynuje, przyciąga i inspiruje. Wreszcie, a może przede wszystkim SHADOW nawiązuje do sztuki wielkich mistrzów, wnosząc do naszej rzeczywistości element szlachetności i ponadczasowej elegancji. Dlatego też postanowiliśmy zadedykować mu wyjątkowy projekt, do którego zaprosiliśmy nie mniej wyjątkowych gości.
 

Niezwykły projekt #OkiemEksperta
Zapytaliśmy zaprzyjaźnionych projektantów, blogerów i osoby związane ze światem kreowania wnętrz o ich refleksje, ulotne wrażenia, jak i praktyczne porady odnośnie stosowania odcienia SHADOW we wnętrzach. W ten sposób powstał katalog #OkiemEksperta, będący dowodem na to, jak wiele twarzy może mieć CIEŃ.


Oto bohaterowie, dzięki którym powstał katalog #OkiemEksperta:
Dr Krystyna Łuczak – Surówka, Magdalena Mikos z bloga Antywieszak, Katarzyna Antończyk z bloga Architekt Na Szpilkach, Kasia Bobocińska z bloga Conchita Home, Ela i Mateusz z bloga Wnętrzności, Renata Kalarus z pracowni Metaforma, Dagmara Jakubczak z bloga ForElements, Ola Munzar z pracowni Fuel, Zuzanna i Kamil Krasuscy z pracowni Tandem Design, Magdalena Hubka z pracowni Swallow’s Tail, Aleksandra Twardowska – Kaczmarek, Marta Rusek – Cabaj z bloga Hoo Hooo Things i Marlena Kwiatkowska z pracowni Royal Arts.


Inauguracja w wyjątkowym gronie
Projekt  #OkiemEksperta miał swoją premierę w przytulnym showroomie Benjamin Moore przy ul. Okrężnej 36 w Warszawie. Kameralne spotkanie uświetniło wystąpienie historyka i krytyka designu, dr. Krystyny Łuczak – Surówki, która urzekła gości opowieściami w trzech aktach o przygodzie z KOLOREM ROKU 2017 Benjamin Moore.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Ekspertom za udział w naszym projekcie i...zaczynamy już zastanawiać się, jaka barwa będzie nam królować w przyszłym roku. Macie swoje typy?:)

Więcej informacji o premierze znajduje się w zakładce AKTUALNOŚCI i na naszym Facebookowym profilu, a cały katalog można obejrzeć TU ( wersja cyfrowa ) lub w naszych salonach firmowych.
 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!