FB

"WSPOMAGACZ" ZAWODNEJ PAMIĘCI...

 
MAGICZNY NOTES NA ŚCIANIE?
 
Oto ekologiczna i bezpieczna farba akrylowa CHALKBOARD PAINT 308 "ZERO LZO", która przekształcająca powierzchnie wewnętrznych ścian i elementów np. blatów stolików lub fragmentów innych mebli w tablice po których można pisać i rysować kredą. Praktyczne, dekoracyjne wykończenie podłoża w pokoju dziecięcym, przedszkolu, szkole, biurze, salach konferencyjnych, kuchni, etc. Zobacz gdzie możesz wykorzystać ten świetny produkt.
 
 
AMBITNY PLAN
 
W tej kuchni czas odliczany jest w 30-minutowych jednostkach, a w menu znalazły się między innymi krewetki i szparagi. 
Jedno jest pewne - wyznaczony harmonogram ma decydujące znaczenie, a „TRZYSTA ÓSEMKA” umożliwiła jego rozpisanie na ścianie. Teraz już tylko pozostaje czekać na gości 
 
 
CO MA PIES DO TABLICÓWKI?
Po lewej stronie widzimy korytarz i otwarte drzwi. Na obrazku na pewno nie ma psa. 
Po prawej również widzimy korytarz, uchylone wewnętrzne drzwi, ale zewnętrzne zamknięte. Na wycieraczce siedzi pies.
 
Mała zagadka - O CZYM MYŚLI PIES? ...
Z pewnością nie o jedzeniu, tym bardziej o piciu… Od dwóch godzin po głowie chodzi mu jedna myśl - „Gdybym tylko miał "TRZYSTA ÓSEMKĘ" na drzwiach, już by mnie tu dawno nie było. Mój pan nie zapominałby tak często o wspólnych spacerach…”
 
 
SPIŻARNIA 
 
Atrakcyjność szafy możemy mierzyć parametrem, który nazywamy „pojemnością” Im większa, tym bardziej ją cenimy i tym chętniej zapełniamy jej półki. Niestety już po kilku dniach nie pamiętamy co w szafie przechowujemy…
„TRZYSTA ÓSEMKA” pomoże zapanować nad zawartością uginających się pod ciężarem półek. Wystarczy pomalować nią drzwi i zapisać listę wszystkich przechowywanych skarbów zwykłą kredą. 
Jak to mówią „SZAFA GRA…” 
 
 
PROFILE we wnętrzach zazwyczaj wymagają użycia kleju.
 
Zazwyczaj… 
Musimy je dokładnie wymierzyć i dopasować i nie ma tu miejsca na niewidoczne poprawki. 
Niekoniecznie... 
Po co się tak trudzić? Naszych profili nie musimy kleić, a ewentualna korekta ich ułożenia na ścianie jest bajecznie prosta. Ponieważ NAMALUJEMY je "TABLICÓWKĄ"!
 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!