FB

Masz wyłączoną obsługę JavaScript. Aby skorzystać z formularza zgłoszeniowego, włącz obsługę JavaScript w swojej przeglądarce.

Współpraca z architektami, projektantami i firmami wykonawczymi stanowi istotny element naszej działalności. Doskonały produkt w połączeniu z trafnym projektem architektonicznym, atrakcyjną wizualizacją i bezbłędną aplikacją to recepta na zadowolenie Klienta.

Zachęcamy do zarejstrowania się w serwisie, w celu uzyskania dostepu do materiałów dla Profesjonalistów

* Pola obowiązkowe

* Pola obowiązkowe

Informujemy, że:

● zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie pisemnie na adres Administratora danych osobowych lub mailowo na adres: info@bmpolska.com, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
● wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne. Brak zgody na przetwarzanie danych osobowych we ww. zakresie, uniemożliwi utworzenie konta w serwisie „Dla Profesjonalistów”.
● mają Państwo prawo do wystąpienia do Administratora danych osobowych z żądaniem: przekazania pełnych informacji o przetwarzaniu danych osobowych; sprostowania danych osobowych; ich trwałego usunięcia; ograniczenia ich przetwarzania; przeniesienia ich danych osobowych – a Administrator danych osobowych spełni dane żądanie, jeżeli spełnione zostaną ustawowe przesłanki warunkujące skorzystanie z niego.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!