FB

Nauka to potęgi klucz...

Od wiedzy, umiejętności praktycznych oraz profesjonalnej postawy pracowników firmy, personelu obsługi punktów sprzedaży w sieci dystrybucji oraz współpracujących z firmą projektantów i wykonawców zależy jakość obsługi Klienta, a w efekcie poziom jego satysfakcji.

I właśnie na ten element marka Benjamin Moore kładzie szczególny nacisk. Od początku istnienia. 

Obecnie działalność szkoleniowa odgrywa kluczową rolę w biznesie, niezależnie od branży.  W roku 2008 wdrożyliśmy autorski program edukacyjny.  

B.M. Training Program to kompleksowy, teortyczno-praktyczny program szkoleniowy adresowany do architektów, projektantów,  wykonawców i dystrybutorów.

Zbudowany z różnorodnych bloków tematycznych, dostosowywany jest do konkretnych potrzeb grup, biorących w nim udział. Poza zagadnieniami bezpośrednio związanymi z ofertą produktową poruszane są kwestie dotyczące technologii farb, możliwych problemów i zniszczeń wymalowań oraz technik obsługi klienta. Ważny element projektu stanowi praktyczne wykorzystanie produktów marki Benjamin Moore.

Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.

Jeżeli chcesz wziąć udział w naszym programie skontaktuj się z nami.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!