Farba dobra na wszystko

Farba dobra na wszystko

Farba dobra na wszystko

Znudziły Ci się lakierowane na wysoki połysk fronty szafek? Nie możesz już znieść widoku płytek na  ścianach w łazience? A może marzysz o kolorowej podłodze zamiast starych paneli? Jeśli myślisz o diametralnej zmianie wnętrz swojego domu, ale przeraża Cię zakres prac i bałagan związany z generalnym remontem, najnowszy produkt z oferty Benjamin Moore został stworzony właśnie dla Ciebie.COROTECH V450 to uniwersalna farba, dzięki której błyskawicznie odmienisz wygląd mieszkania bez kucia, wynajmowania specjalistycznej ekipy i olbrzymich nakładów finansowych!

Drugie życie

Ściany, fronty meblowe, płytki ceramiczne, tworzywa sztuczne, laminaty, podłogi i schody drewniane oraz panele podłogowe (poddane umiarkowanemu natężeniu ruchu i oddziaływaniu mechanicznemu), metal, szkło…wszystkie powierzchnie malowane jedną farbą, bez różnic w odcieniach, stopniach połysku, bez konieczności kupowania odrębnych produktów.

"Chwyta" w mig...

Największą zaletą farby jest jej doskonała przyczepność do gładkich i połyskliwych podłoży, które do tej pory bardzo opornie poddawały się metamorfozom. To oznacza, że wreszcie możemy przemalować opatrzone fronty z lakierowanych płyt mdf, meble w okleinach z tworzyw sztucznych, panele podłogowe...w większości przypadków wystarczy umycie i odtłuszczenie malowanych płaszczyzn bez konieczności żmudnego, nielubianego matowienia  wielowarstwowego gruntowania, które znacznie wydłuża czas realizacji i wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

Błyskawiczna metamorfoza, maksymalny efekt
Wodorozcieńczalna, dwuskładnikowa formuła jest wyjątkowo przyjemna w stosowaniu; farbę cechują doskonała rozlewność i łatwość aplikacji oraz możliwość nanoszenia różnymi metodami. Pędzlem, wałkiem, natryskowo... COROTECH V450 pokochają zarówno specjaliści, jak i amatorzy domowych metamorfoz.

Wyjątkowa ochrona wyjątkowych miejsc

Farba COROTECH V450 jest odporna niemal na wszystko - nasze testy potwierdzają, że dzielnie znosi szorowanie, zmywanie, działanie większości środków czystości i niektórych chemikaliów, uderzenia i ścieranie. Świetnie sprawdza się w korytarzach, poczekalniach, łazienkach, toaletach, szatniach, pomieszczeniach magazynowych czy pralniach.  Na pewno bez trudu zniesie też artystyczne zapędy naszych pociech i ślady zostawiane przez czworonożnych pupili.

Szybko, ale zdrowo

Z uwagi na ekologiczną, wodorozcieńczalną  recepturę oraz doskonałą trwałość, COROTECH V450 jest szczególnie polecany również do stosowania w obiektach służby zdrowia (szpitale, przychodnie, sale zabiegowe, gabinety lekarskie ), w szkołach, obiektach branży spożywczej, etc.

Zmień sposób, w jaki patrzysz na farby z COROTECH V450!

Więcej informacji technicznych o naszej niezwykłej nowości znajdziecie TU

Zobacz także:

22 czerwca 2022

Color Samples 200 - próbka koloru w nowej wygodniejszej pojemności

Ponad 3500 kolorów liczy autorska gama kolorów Benjamin Moore. Tak, wiemy, że taką ilością odcieni nie ułatwiamy zadania naszym Klientom. Dlatego nasze salony wyposażyliśmy w […]

30 listopada 2021

NIE dla "CZARNYCH ŚLADÓW"!

Benjamin Moore WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ „CZARNYM ŚLADOM”! Pięknie pomalowany korytarz mieszkania, świeżo odnowiona klatka schodowa i nieskazitelna biel na ścianach w apartamencie na wynajem. W korytarzu […]

1 2 3 17
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram