Farba dobra na wszystko

Farba dobra na wszystko

Farba dobra na wszystko

Znudziły Ci się lakierowane na wysoki połysk fronty szafek? Nie możesz już znieść widoku płytek na  ścianach w łazience? A może marzysz o kolorowej podłodze zamiast starych paneli? Jeśli myślisz o diametralnej zmianie wnętrz swojego domu, ale przeraża Cię zakres prac i bałagan związany z generalnym remontem, najnowszy produkt z oferty Benjamin Moore został stworzony właśnie dla Ciebie.COROTECH V450 to uniwersalna farba, dzięki której błyskawicznie odmienisz wygląd mieszkania bez kucia, wynajmowania specjalistycznej ekipy i olbrzymich nakładów finansowych!

Drugie życie

Ściany, fronty meblowe, płytki ceramiczne, tworzywa sztuczne, laminaty, podłogi i schody drewniane oraz panele podłogowe (poddane umiarkowanemu natężeniu ruchu i oddziaływaniu mechanicznemu), metal, szkło…wszystkie powierzchnie malowane jedną farbą, bez różnic w odcieniach, stopniach połysku, bez konieczności kupowania odrębnych produktów.

"Chwyta" w mig...

Największą zaletą farby jest jej doskonała przyczepność do gładkich i połyskliwych podłoży, które do tej pory bardzo opornie poddawały się metamorfozom. To oznacza, że wreszcie możemy przemalować opatrzone fronty z lakierowanych płyt mdf, meble w okleinach z tworzyw sztucznych, panele podłogowe...w większości przypadków wystarczy umycie i odtłuszczenie malowanych płaszczyzn bez konieczności żmudnego, nielubianego matowienia  wielowarstwowego gruntowania, które znacznie wydłuża czas realizacji i wymaga dodatkowych nakładów finansowych.

Błyskawiczna metamorfoza, maksymalny efekt
Wodorozcieńczalna, dwuskładnikowa formuła jest wyjątkowo przyjemna w stosowaniu; farbę cechują doskonała rozlewność i łatwość aplikacji oraz możliwość nanoszenia różnymi metodami. Pędzlem, wałkiem, natryskowo... COROTECH V450 pokochają zarówno specjaliści, jak i amatorzy domowych metamorfoz.

Wyjątkowa ochrona wyjątkowych miejsc

Farba COROTECH V450 jest odporna niemal na wszystko - nasze testy potwierdzają, że dzielnie znosi szorowanie, zmywanie, działanie większości środków czystości i niektórych chemikaliów, uderzenia i ścieranie. Świetnie sprawdza się w korytarzach, poczekalniach, łazienkach, toaletach, szatniach, pomieszczeniach magazynowych czy pralniach.  Na pewno bez trudu zniesie też artystyczne zapędy naszych pociech i ślady zostawiane przez czworonożnych pupili.

Szybko, ale zdrowo

Z uwagi na ekologiczną, wodorozcieńczalną  recepturę oraz doskonałą trwałość, COROTECH V450 jest szczególnie polecany również do stosowania w obiektach służby zdrowia (szpitale, przychodnie, sale zabiegowe, gabinety lekarskie ), w szkołach, obiektach branży spożywczej, etc.

Zmień sposób, w jaki patrzysz na farby z COROTECH V450!

Więcej informacji technicznych o naszej niezwykłej nowości znajdziecie TU

Zobacz także:

30 września 2022

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" kolejne okrążenie!

Sztafeta "COTY by Benjamin Moore" biegnie niestrudzenie! Właśnie zbliżamy się do końca 17tego okrążenia, którego bohaterem jest Kolor Roku 2022! Nieco historii Kolorowa sztafeta Benjamin […]

22 czerwca 2022

Color Samples 200 - próbka koloru w nowej wygodniejszej pojemności

Ponad 3500 kolorów liczy autorska gama kolorów Benjamin Moore. Tak, wiemy, że taką ilością odcieni nie ułatwiamy zadania naszym Klientom. Dlatego nasze salony wyposażyliśmy w […]

1 2 3 17
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram