FB

Dołącz do Elitarnego Grona Partnerów Biznesowych marki Benjamin Moore.

Zapraszamy nowych Partnerów Handlowych do współpracy między innymi w następujących miastach:

Bielsko-Biała, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jelenia Góra, Katowice, Kwidzyń, Legnica, Lubin, Malbork, Ostrołęka, Płock, Polkowice, Przemyśl, Radom, Słupsk, Suwałki, Ustka, Warszawa, Nowy Targ, Nowy Sącz i Zakopane.

Marka odporna na kryzys …

W ogólnoświatowej gospodarce obserwujemy od pewnego czasu powszechne zjawisko. W tradycyjnym podziale rynku na 3 główne segmenty tzn. Premium, średni i niski dokonują się zmiany w ich procentowym udziale. Drugi z wymienionych wyraźnie traci na znaczeniu i według analityków ten trend prawdopodobnie będzie się umacniać w czasie.
Jednocześnie producenci luksusowych produktów notują wzrost sprzedaży, co bezpośrednio przekłada się na poziom osiąganych przychodów.

Co to oznacza dla rynku farb w Polsce?          

Wzrasta grono Klientów sięgających po farby z najwyższego segmentu, w którym królują ekskluzywne produkty marki Benjamin Moore.

Dołącz do WYJĄTKOWEGO GRONA

Jako wyłączny przedstawiciel marki Benjamin Moore w Polsce zapraszamy do elitarnego grona Naszych Dystrybutorów na terenie całego kraju.
Zapewnimy wsparcie i pomoc w rozwinięciu działalności.

Każdy biznes zaczyna się od pierwszej rozmowy. 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!