FB

B.M. Polska

"Spełnimy Twoje najbardziej wyszukane, barwne marzenia. Naszą pracę traktujemy jak pasję, kochamy to, co robimy i jesteśmy w tym świetni”. 

Nasz zespół tworzą najbardziej zmotywowani pracownicy, których cechuje entuzjazm i pełne zaangażowanie. 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą bogate portfolio produktów, a nasza sieć dystrybucji w Polsce obejmuje zarówno niezależne punkty sprzedaży, jak i własne salony. Biuro wraz z głównym magazynem zlokalizowane w Warszawie pozwalają na sprawną obsługę naszych krajowych Dystrybutorów. Sprzedajemy produkty również do innych krajów Europy i poza jej granice. 

Skrupulatnie wybieramy nowych Partnerów Biznesowych z uwagi wyjątkowy charakter marki Benjamin Moore. Przystąpienie do naszej sieci dystrybucji to w pewnym rodzaju nobilitacja. Nigdy nie zdecydowaliśmy się i nie zdecydujemy się na obecność w marketach budowlanych. 

Kolor jest najpotężniejszą siłą i doskonałym środkiem wyrazu

W roku 1999 sprzedaliśmy pierwsze opakowanie farby marki Benjamin Moore w Polsce. Od tej chwili ta legendarna, wyjątkowa i ekscytująca marka jest najważniejszym brandem w firmowym portfolio produktów.

Jesteśmy dumni z możliwości reprezentowania koncernu Benjamin Moore & Co.

Kolor potrzebuje towarzystwa ... 

Dekoracje tworzą indywidualny styl w każdym wnętrzu. Właśnie z tego powodu, w bogatym portfolio produktów B.M. Polska znajdziesz również dekoracyjne efekty ścienne. Trzy marki włoskie – Colorificio Sammarinese i Rival oraz Candis, jak również efekty kanadyjskiego producenta – Texturline. 

Elegancki,  bezspoinowy system wykończenia posadzek i ścian - NANOCEMENT EP!C ONE imitujący efekt betonu stanowi doskonały element w kreowaniu przestrzeni, nie tylko loftowych. 

Wykonawcy znajdą w naszej ofercie doskonałe, najwyższej jakości narzędzia kanadyjskiej marki Richard, przeznaczone do malowania, tapetowania i przygotowania podłoża.

Nasze pełne portfolio produktów znajdziesz na stronie www.bmpolska.com

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!