Mamy dla Was prezent!

Mamy dla Was prezent!

Mamy dla Was prezent!

Planujesz remont, ale nie masz pojęcia, jak się do niego zabrać? Chciałbyś stworzyć wnętrze swoich marzeń, ale brakuje ci odwagi przy łączeniu i stosowaniu barw? Mamy coś dla Ciebie:)

Profesjonalna projektantka wnętrz - nasza Betty,  podpowie jak łączyć kolory i materiały i wskaże najlepsze rozwiązania dla Twojego wnętrza.

Jak wziąć udział w akcji?

W dniach 6 - 20 grudnia 2016, w godzinach 9.00-15.00 czekamy na Was w naszym firmowym salonie przy ul. Połczyńskiej 100 w Warszawie. 

UWAGA – przed wizytą koniecznie zadzwoń i zarezerwuj termin! Tel.: 519 116 526

Jeśli stolica jest za daleko, nic straconego – zrób zdjęcia pomieszczeń w których planujesz zmiany, opisz swoje oczekiwania i prześlij na adres: mkaczynska@bmpolska.com.

Betty Moore dokładnie przeanalizuje wszystkie zgłoszenia i pomoże w wyborze idealnych odcieni oraz farb z oferty Benjamin Moore.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji:)

Zobacz także:

22 czerwca 2022

Color Samples 200 - próbka koloru w nowej wygodniejszej pojemności

Ponad 3500 kolorów liczy autorska gama kolorów Benjamin Moore. Tak, wiemy, że taką ilością odcieni nie ułatwiamy zadania naszym Klientom. Dlatego nasze salony wyposażyliśmy w […]

30 listopada 2021

NIE dla "CZARNYCH ŚLADÓW"!

Benjamin Moore WYPOWIEDZIAŁ WOJNĘ „CZARNYM ŚLADOM”! Pięknie pomalowany korytarz mieszkania, świeżo odnowiona klatka schodowa i nieskazitelna biel na ścianach w apartamencie na wynajem. W korytarzu […]

1 2 3 17
RODO i Polityka Prywatności
Cookies
Regulamin sklepu
Terms & Conditions
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram