FB

Wydarzenia

"Mikrokapsułka" dla Twojego domu. Aura Exterior 629 z formułą "długowieczności..."

20 kwietnia 2021

Inżynierowie amerykańskiego koncernu Benjamin Moore & Co. odkryli magiczne „mikrokapsułki”, które w kontakcie z palącym promieniowaniem UV wykazują niesamowitą odporność. Farba elewacyjna AURA Exterior 629 z tą "tajemniczą substancją" jako pierwsza w historii przeszła „test 8 słońc”.

Nowy showroom Benjamin Moore we Wrocławiu

Nowy showroom Benjamin Moore we Wrocławiu

8 kwietnia 2021

Witamy w salonie firmy LCS Paints, Autoryzowanego Dystrybutora ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore. Ultramarynowe drzwi na zwężeniu stylowej kamienicy przy ulicy Michała Wrocławczyka 4 we Wrocławiu, to przejście do magicznego świata designu...

TESTUJ kolory „40% OFF” w salonach firmowych Benjamin Moore!

TESTUJ kolory „40% OFF” w salonach firmowych Benjamin Moore!

1 grudnia 2020

Czy można od razu trafić idealnie z kolorem? Można, jednak zdarza się to bardzo rzadko. Nie ryzykuj i sprawdź odcień na niewielkim fragmencie ściany, zanim pomalujesz ją całą. Masz świetne narzędzie - tester „COLOR SAMPLES 127”. Teraz w salonach firmowych marki Benjamin Moore aż 40% TANIEJ!

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!