FB

Artystyczna Aura PROMOCJA 20% OFF

8 lutego 2017

 

Od 08 lutego do 08 marca 2017 w autoryzowanych salonach Benjamin Moore czeka na Ciebie rabat w wysokości 20% na następujące produkty:

  • farby do ścian wewnętrznych w dwóch stopniach wykończenia (szlachetny mat i intrygujący półmat): AURA® Matte Waterborne Interior Paint 522, AURA® Eggshell Waterborne Interior Paint 524
  • farba przeznaczona do wnętrz narażonych na wilgoć i parę, takich jak łazienki, salony kąpielowe, obiekty spa - AURA® Bath & Spa Matte Finish 532 (mat)
  • dekoracyjno-ochronna farba elewacyjna AURA® Waterborne Exterior Paint Flat Finish 629 (pełny mat)

 

Poniżej pełna lista autoryzowanych salonów sprzedaży biorących udział w promocji:

Biała Podlaska: „Adventure Design” - ul. Moniuszki 28
Bydgoszcz: „Bud Service” - ul. Karola Szajnochy 2
Gdynia:  „Salon firmowy BM Polska” - Al. Zwycięstwa 269
Gorzów Wielkopolski: „Stemar” -  ul. Mała 5
Grudziądz: „MBM” - ul. Włodka 11
Kielce: „Budmar” - ul. Domaszowska 83c
Kołobrzeg: „Piana” - ul. Sienkiewicza 12
Kraków: „Salon firmowy BM Polska” - ul. Zakopiańska 56, „Metaforma” - ul. Wrocławska 28, „Centrum Witek - A.Witek” - ul. Handlowców 14, Modlniczka
Lublin: „Moore” – ul. Turystyczna 15, „Moore” - ul. Skrajna 4
Łódź: „BM Wnętrza” - Al. T. Kościuszki 118, „M-ART DESIGN STUDIO” - GALERIA 99, ul. Przybyszewskiego 99
Opole: „Studio Dekoracji Wnętrz FANTAZJA” - ul. Torowa 16
Poznań:  „Dekostudio”  - ul. Obornicka 229, "Ren-Mat" - ul. Poznańska 150, Komorniki, „Salon Nina” - ul. Dąbrowskiego 82
Rybnik: „Kamir” - ul. Mikołowska 40
Rzeszów: „Yes Color” - ul. Goździkowa 11
Szczecin: „Mieszkanie jak Marzenie” - ul. Gorkiego 4/1, „Strefa Koloru” - ul. Santocka 48-49 (Centrum Carmen)
Wałcz: „CreativeHome  Studio Aranżacji i Projektowania Wnętrz” - ul. Kołobrzeska 39/2, „PCMB” - ul. Bydgoska 75
Warszawa: „Showroom BM Polska” - ul. Okrężna 36 lok. 1, „Salon firmowy BM Polska” - ul. Połczyńska 100, „BM Color” – ul. Zegrzyńska 15B, Jabłonna, „JML Color” - ul. Bartycka 175, paw. 3,  „Savel” - ul. Hawajska 19, „Studio Kolorów” - ul. Sienkiewicza 27, Piaseczno
Wrocław: „Salon firmowy BM Polska” - ul. Inżynierska 45, lokal U17 (budynek Corte Verona), „LCS Decor” - ul. Rakowa 36A
 

 

Sztuka tworzenia koloru

Linia AURA® inspirowana jest najpiękniejszym i najbardziej szlachetnym śladem, jaki może pozostawić po sobie człowiek. O tym, w jaki sposób komponowano paletę barw i jakie nowinki technologiczne kryją się w recepturze farby, pisaliśmy TU (klik).

Zmień swój dom w dzieło sztuki z niezwykłymi farbami Benjamin Moore.

Teraz produkty z linii AURA® dostępne są w promocyjnej cenie. To świetna okazja, by wypróbować je na swoich ścianach i przekonać się, że połączenie najnowocześniejszych technologii i artystycznych wpływów całkowicie zmienia sposób patrzenia na farby.

Przed nami miesiąc pełen niesamowitych inspiracji.

Na Blogu Betty pojawią się prezentacje realizacji z użyciem farb AURA®, na  facebooku Benjamin Moore Polska będziemy z kolei publikować pomysły na metamorfozy i projekty DIY.

Szykujemy też konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, o którym napiszemy już wkrótce.

Warto do nas zaglądać. Zapraszamy!

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!