FB

B.M. Polska i Partnerzy Biznesowi spotkali się w Moranie

23 kwietnia 2012

W dniach 17-18 kwietnia w Hotelu Moran, znajdującym się w sercu Powidzkiego Parku Krajobrazowego, odbyła się coroczne spotkanie firmy B.M. Polska z Partnerami Handlowymi. W zjeździe wzięło udział blisko 40 osób reprezentujących firmy z segmentu DOM i WNĘTRZE z całej Polski.

Podczas zjazdu podsumowana została współpraca w roku 2011-stym, a także przedstawiono tegoroczne plany i zmiany w portfolio oferowanych przez B.M. Polska produktów. Spotkanie było też doskonałą okazją do zaprezentowania uczestników nowego, niepowtarzalnego wzornika kolorów Color Stories marki Benjamin Moore, który dedykowany jest linii farb Aura. Po części oficjalnej przyszedł czas na rozmowy kuluarowe i program rozrywkowy, w tym pokaz iluzjonisty.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!