FB

B.M. Polska na „Festiwalu Wnętrz” w Krakowie

19 maja 2009

W dniach 16-17 maja br. firma B.M. Polska wzięła udział w targach aranżacji i wyposażenia wnętrz „Festiwal Wnętrz” w Krakowie, zorganizowanych przez agencję „Virtus”. Podobnie jak w latach ubiegłych impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Krakowa i okolic.

Na gości stoiska Benjamin Moore Paints czekały nowe katalogi produktowe, materiały inspiracyjne oraz modne propozycje kolorystyczne rekomendowane  przez amerykańską markę. Spotkanie z architektami, projektantami i osobami remontującymi domowe wnętrza było dobrą okazją do zaprezentowania oferty marki Benjamin Moore Paints, ale i zaproszenia do wizyty w nowym salonie firmowym B.M. Polska w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 56.

Bardzo dziękujemy Wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska i mamy nadzieję, że spotkamy się w Krakowie również w przyszłym roku!

Serdecznie zapraszamy na kolejne targi z cyklu „Festiwal Wnętrz”, które odbędą się w dniach 19-20 września na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich przy ul. Bieniowskiego 5 w Gdańsku.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!