FB

„ŁAPACZ KOLORÓW” ŁAPIE CHWILE...

18 kwietnia 2018
 
TE ULOTNE CHWILE…
 
Prezentujemy nową wersję 2018 aplikacji „Color Capture” marki Benjamin Moore dostępną na urządzenia działające w systemach operacyjnych iOS oraz Android.
To doskonałe narzędzie, dzięki któremu błyskawicznie namierzysz kolor, którego szukasz.
 
 
Urzekł Cię odcień soczystych liści w parku, błękit nieba, kolor zaparkowanego auta, a może tajemniczy odcień ściany? Nieważne gdzie jesteś i nieważne co robisz. Z COLOR CAPTURE zatrzymasz czas i utrwalisz najmilsze chwile.     
 
Aplikacja to również podręczna, szybko dostępna (bo z poziomu urządzenia mobilnego) baza produktów marki Benjamin Moore. Teraz wszystko, co potrzebujesz, masz zawsze przy sobie.  
 
COLOR CAPTURE pobierzesz gratis ze sklepu Apple Store lub Google Play (zależnie od systemu operacyjnego).  
 
 
Na wyciągnięcie ręki… 
 
„Przeszukiwanie palety kolorów liczącej ponad 3500 odcieni może być nieco zniechęcające. Większość profesjonalistów i Klientów używa smartfonów w procesie opracowywania projektów, dlatego mamy nadzieję, że teraz otrzymali wszystkie dostępne narzędzia na wyciągniecie ręki”mówi Carl Minchew, Wiceprezydent Departamentu Color Innovation & Design w Benjamin Moore & Co. 
 
 
Aplikacja COLOR CAPTURE daje użytkownikowi możliwość przeszukania kolorów poprzez poszczególne kolekcje lub rodziny odcieni i zapewnia ich odpowiednie dopasowanie do otaczającej rzeczywistości.  
 
 
SZYBKO I WYGODNIE 
 
Nowoczesne technologie wkraczają do wszystkich dziedzin życia, również do szeroko pojętego designu. Luksusowe domy już teraz wykorzystują wiele inteligentnych rozwiązań i dlatego bywają określane terminem „smart”.
Od rozszerzonej rzeczywistości (AR), poprzez druk 3D przechodzimy do wirtualnej rzeczywistości. Trudno jednoznacznie wskazać kierunek w jakim będzie ewoluowało projektowanie wnętrz, z pewnością jednak wywrze znaczący wpływ na wiele dziedzin przemysłu. 
 
„Media społecznościowe, jak Pinterest i Houzz, edukują Klientów w znacznie większym stopniu niż było to kiedykolwiek możliwe, a cenne inspiracje zawsze są pod ręką. Szybki dostęp do precyzyjnych informacji, często czytanych podczas wykonywania innych czynności, jest kluczowy dla projektantów wnętrz” dodaje Carl Minchew.
 
Głównym celem marki Benjamin Moore jest wykorzystanie technologii jako jednego z ważnych elementów procesu prowadzącego do znalezienia najlepszych rozwiązań. Dokładność koloru odgrywa ogromną rolę w świecie cyfrowym, ale przede wszystkim to szybkość i wygoda są kluczem do nowej aplikacji.
 
 
Nie tylko zdjęcia… 
 
Wybór koloru w aplikacji COLOR CAPTURE odbywa się w czasie rzeczywistym. Tak szybko, jak tylko użytkownik potrafi zrobić zdjęcie i kliknąć wybrany obszar, otrzymuje natychmiastową odpowiedź w postaci dopasowanego odcienia z palety amerykańskiego producenta. 
 
Aplikacja wskazuje również kolory zbliżone oraz uzupełniające do tworzenia spójnych kombinacji. Dokonanymi wyborami błyskawicznie można podzielić się ze znajomymi między innymi na Facebooku czy Twitterze, są one także zapisywane w pamięci. W zakładce „ulubione” istnieje możliwość tworzenia spersonalizowanych zestawień i dzielenia się nimi na portalach social media.   
 
 
Dodatkowo mamy do dyspozycji szereg wgranych inspiracji oraz pomoc w procesie wyboru produktu, a użyteczny kalkulator zużycia farby podpowie ile jej potrzebujemy do wykończenia danej przestrzeni.
 
Lokalizator salonów sprzedaży wskaże także autoryzowanego dealera.
 
Pobierz apkę ze sklepu Apple Store lub  Google Play i ŁAP CHWILE! 
 

 
Uwaga: podczas użycia aplikacji, kolory przedstawione na ekranach urządzeń mogą delikatnie odbiegać od prawdziwego odcienia przedstawionego na wzorniku kolorów. Rekomendujemy dokonanie ostatecznego wyboru koloru farby w punkcie sprzedaży marki Benjamin Moore.  

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!