FB

„Laur Konsumenta” dla farby Benjamin Moore Paints

25 marca 2009

„Laur Konsumenta” jest programem, który ma na celu wyłonienie najpopularniejszych, a zarazem najwyżej ocenianych produktów i firm na polskim rynku. Podstawą wyboru zwycięzców konkursu są badania przeprowadzone w formie ankiet konsumenckich. Konsumenci samodzielnie wskazują kandydatów w poszczególnych kategoriach, a następnie oceniają wszystkich pretendentów pod względem m.in. jakości, innowacyjności oraz znajomości marki. W wyniku głosowania ok. 5 000 ankietowanych tytułem „Odkrycie Roku 2009” w programie „Laur Konsumenta” uhonorowana została farba „Glow In the Dark Finish 312” amerykańskiej marki Benjamin Moore Paints. „Wyróżnienia przyznawane bezpośrednio przez Klientów mają dla nas szczególną wartość, bo to właśnie oni są adresatami naszych starań i na ich satysfakcji tak bardzo nam zależy” - mówi Marcin Poboży, PR Manager w B.M. Polska. „Bardzo dziękujemy za tytuł i mamy nadzieję, że przy okazji przyszłorocznej rywalizacji konsumenci również o nas nie zapomną” - dodaje Marcin Poboży.

Glow in the Dark Finish 312 to dekoracyjna farba fosforyzująca o eleganckim półmatowym wykończeniu. Może służyć do całościowego odnawiania ścian i sufitów, bądź malowania przy jej użyciu różnorodnych elementów dekoracyjnych (np. szablonów). Wykorzystane w formule farby specjalne pigmenty sprawiają, że absorbuje ona promienie świetlne. Wystarczy ok. 5 minut jasnego światła, aby powłoka farby mieniła się i świeciła w ciemnościach. Intensywność światła fosforyzującego uzależniona jest od ilości nałożonych warstw farby. Dwukrotne pomalowanie ścian i sufitu sprawi, że efekt świecenia utrzyma się przez ok. 20 minut.

Farba Glow In the Dark Finish 312 jest bardzo łatwa w nakładaniu (nie kapie podczas malowania). Powstałe na powłoce farby zabrudzenia można usunąć przy użyciu wody, bez obawy utraty koloru czy stopnia połysku ścian. W związku z tym, że farba nie zawiera szkodliwych związków ani substancji fotoreaktywnych, jest całkowicie bezpieczna również dla dzieci. Litr produktu pozwala na jednokrotne odmalowanie ok. 10 m² powierzchni.

Produkty marki Benjamin Moore dostępne są w renomowanych salonach firmowych oraz sieci dystrybucji na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronach internetowych www.benjaminmoore.pl i www.bmpolska.com.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!