FB

ben®. Kolory w euforii!

14 czerwca 2011

Młodość rządzi się swoimi prawami. Nie toleruje monotonii i rutyny. Z pewnością nie zyskamy uznania młodych poprzez bycie poprawnym, standardowym. Trzeba inspirować, pobudzać do działania, emanować pozytywną energią. Wzorem do naśladowania niech będzie ben®, nowa linia farb amerykańskiej marki Benjamin Moore.

Stworzono ją z myślą o młodych, dynamicznych osobach, które odważnie podchodzą do aranżacji wnętrz. ben® nie znosi kompromisów i stawia na kolor, a konkretniej 11 000 kolorów. Krótko mówiąc – będzie ben®tastycznie!

ben® to wodorozcieńczalne, lateksowe farby akrylowe przeznaczone do dekoracji ścian i sufitów. Rodzina ben® obejmuje: farby wewnętrzne ben® Premium Flat W625 (pełny mat) i ben® Premium Eggshell W626 (półmat) oraz farbę elewacyjną ben® Exterior Flat Finish 541. Produkty marki Benjamin Moore charakteryzują się elegancją i trwałością wykończenia, które jest m. in. odporne na zmywanie zabrudzeń. Malowanie farbami ben® to również oszczędność czasu. Szybkoschnąca formuła sprawia, że kolejną warstwę można aplikować po zaledwie dwóch godzinach. Na pierwszym planie są jednak kolory. Klient ma do wyboru blisko 11 000 odcieni, które cechuje niesłychana głębia i niemożliwa do skopiowania jakość („Authentic Color”). Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że farby ben® to produkty przygotowane z wyjątkową dbałością o zdrowie domowników i troską o środowisko naturalne. Produkty oznaczone zostały logotypem Green Promise™ umieszczanym na farbach spełniających najwyższe standardy w zakresie ekologii.

Rodzina farb ben® zadebiutuje na polskim rynku na przełomie czerwca i lipca br. 
 


Dla klientów, którzy planują kupić farby z linii ben®, Benjamin Moore przygotował specjalną niespodziankę. Aplikacja ben® Color Capture™ to narzędzie służące do identyfikacji kolorów zarejestrowanych za pomocą aparatu iPhone.

Aby skorzystać z możliwości, jakie oferuje ben® Color Capture™, wystarczy zrobić zdjęcie obiektu, którego kolorystyka przypadła nam do gustu i przycisnąć w programie klawisz dopasowania. W kilka chwil na wyświetlaczu iPhone’a pojawi się pasek z kolorami najbardziej odpowiadającymi sfotografowanemu elementowi. Następnie wystarczy potrząsnąć aparatem, a wyselekcjonowane zostaną 4 odcienie tworzące kolekcję barw, współgrających z wybranym kolorem. Ulubione odcienie można zapisać w aparacie i powiększyć do rozmiarów wyświetlacza iPhone’a. Aby zainstalować program ben® Color Capture™ na swoim iPhonie należy wejść na stronę www.benjaminmoore.com i postępować zgodnie ze wskazówkami.


"You have your own space"

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!