FB

Benjamin Moore i Galeria Sztuki BWA w Osztynie tworzą raj dla dzieci

7 maja 2013

Przeobrazi się ona w miejsce inspirujące dzieci do tworzenia i rozwijania wyobraźni. Nie bez powodu nazwa wystawy, którą będzie można tu oglądać zatytułowana jest „Raj dla dzieci. Inspiracje”.
 

 

Organizatorzy przygotowali dla małych artystów 3 ogromne plansze, które pokryte zostały farbą tablicową Benjamin Moore. Dzięki nim dzieci będą mogły oddać się pasji rysowania. Płyty, choć pokryte farbą tablicową na pewno nie będą przypominać czarnej, czy zielonej tablicy zza szkolnej ławki.

Benjamin Moore zadbał, by dzieci mogły malować na płaszczyznach w trzech wybranych kolorach: żółtym, czerwonym i niebieskim. Poza tym olsztyńska galeria zaplanowała dla dzieci warsztaty opracowane we współpracy z Uniwersytetem Dzieci. Będzie też możliwość na chwilę relaksu podczas projekcji filmów animowanych z Serafiński Studio. Otwarcie wystawy zaplanowano na godzinę 18.00. Potrwa ona do 23 czerwca.

Więcej informacji
 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!