FB

Benjamin Moore i Kids Town: rozbudzają kreatywność

11 września 2013
W sieci można znaleźć mnóstwo ciekawych pomysłów na aranżację pokoju dziecięcego. To idealne rozwiązanie dla zabieganych rodziców. Przykładem jest sklep internetowy Kids Town, oferujący praktycznie wszystkie akcesoria do pokoju dziecięcego. A ostatnio również farby. 
 
 
To efekt współpracy Kids Town z legendarną marką Benjamin Moore – produkującą najwyższej jakości, ekskluzywne farby. Ofertę sklepu wzbogaciła „tablicówka” Chalkboard Paint 308 Benjamin Moore. 
 
- Kolor ścian to właściwie jedna z pierwszych decyzji jaką podejmujemy przy remoncie wnętrza. Paleta barw jest praktycznie nieograniczona, kolorem można podkreślić, ale też i zepsuć przestrzeń. Dla nas to temat podstawowy, ale jednocześnie temat rzeka, który próbowaliśmy już od jakiegoś czasu "ugryźć". Co prawda w ofercie Kids Town do tej pory nie było farb, ale zawsze staraliśmy się wesprzeć klientów naszą wiedzą i wzornikami kolorów – tłumaczy Kinga Czernik, założycielka  sklepu Kids Town
 
Kids Town rozpoczął swą przygodę z farbami w sposób niezwykle kreatywny. Włączył on do swojej oferty produkt, dzięki któremu nie tylko nadamy wnętrzu ładny kolor, ale też uczynimy je świetnym miejscem do nauki i zabawy. Farba tablicowa Chalkboard Paint 308 Benjamin Moore daje nieskończenie wiele możliwości i wiele radości. Pomalowana nią powierzchnia zmienia się w miejsce do twórczych działań. 
 
- Farbą tablicową, którą jedynie Benjamin Moore oferuje w pełnej gamie kolorystycznej można pomalować ścianę, ale też drzwi, pusty kącik, kawałek szafy, stolik, jednym słowem wykorzystać na setki sposobów. Możliwości poszerzają się niebotycznie, gdy prócz klasycznej, czarnej farby możemy wybrać dowolny kolor z palety barw marki Benjamin Moore – zaznacza Czernik. 
 
 
Świetna dla przedszkolaka i „szkolniaka”
 
Z farbą tablicową przedszkolak rozpocznie naukę rysowania, pisania, czy liczenia. Nastolatek na pomalowanej nią powierzchni zapisze informacje, które łatwiej mu będzie zapamiętać, może też stworzyć prawdziwe dzieło sztuki. 
 
 
Dzieci z pewnością znajdą masę pomysłów na wykorzystanie farby tablicowej, nie raz zaskakując w ten sposób swoich rodziców. 
 
Dla sklepu Kids Town Benjamin Moore wybrał 5 barw, pasujących do pozostałych produktów z jego oferty. Na specjalne zamówienie, istnieje możliwość zakupu pozostały odcieni marki Benjamin Moore. 
 
- „Tablicówka” Benjamin Moore idealnie wpisuje się w wyznawaną przez Kids Town filozofię tworzenia kolorowych, ciekawych i zaprojektowanych dla dzieci (a nie rodziców) pokoików. W Kids Town, zaczynamy zaledwie od kilku barw - fuksji, niebieskiej, żółtej, szarej i oczywiście czarnej. I... czekamy na pomysły zastosowania ich u naszych małych i dużych klientów
 
Farba tablicowa jest barwiona w ekologicznym systemie Gennex® Platform marki Benjamin Moore, dzięki czemu jest w pełni bezpieczna dla dzieci. Koloranty, które stosowane są w procesie barwienia do osiągnięcia farby w wybranym kolorze są całkowicie wolne od szkodliwych lotnych związków organicznych („0 LZO”), co minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. 
 
Jak podkreśla Kinga Czernik z Kids Town: „Wybór producenta farb był dla nas oczywisty - Benjamin Moore daje nam gwarancję najwyższej jakości i pewność, że produkty będą bezpieczne dla dzieci, czyli znów  idziemy w parze”.
 
Do rysowania po powierzchni zamalowanej „tablicówką” możemy użyć tradycyjnej kredy lub flamastra kredowego, który się nie pyli i nie brudzi – również dostępny w sklepie internetowym Kids Town
 
 
 
 

 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!