FB

Benjamin Moore kręci z Muratorem!

23 września 2011

 

Życzymy miłego oglądania!

 

Jak pomalować pokój dziecka farbą tablicową?

Tutaj obejrzysz FILM

Farba tablicowa do złudzenia przypominająca szkolną tablicę, z pewnością przysporzy Wam z dzieckiem dużo wspólnej zabawy, a dodatkowo pomoże przygotować malca do pójścia do przedszkola czy do szkoły. Sposób nałożenia farby tablicowej nie różni się bardzo od standardowej farby, jednak jak każda, rządzi się swoimi prawami. W filmie zastosowano farbę tablicową Chalkboard Paint 307 80 marki Benjamin Moore.

 

Jak odnowić wnętrze nie wymieniając kafelków?

Tutaj obejrzysz FILM

Znaleźliśmy się w mieszkaniu, w którym właściciele stanęli przed dylematem czy zerwać czy też pomalować kafelki w holu. Jak wiemy zrywanie kafelków jest bardzo pracochłonnym i czasochłonnym zajęciem, dlatego inwestorzy zdecydowali się na pomalowanie kafelków farbami dostępnymi na rynku. Zapytaliśmy eksperta jakie to są farby. W filmie zastosowano farbę półmatową Aura 524 marki Benjamin Moore.

Z powodzeniem można również zastosować odpowiednik wymienionego powyżej produktu w stopniu połysku "mat" - farbę Aura 522

 

Jak odnowić stare meble we wnętrzach?

Tutaj obejrzysz FILM

Wszystkie meble, które mamy w domu możemy bardzo szybko odnowić, dobierając odpowiednie produkty. Innowacyjna technologia produkcji farb pozwala teraz zmienić praktycznie każdą powierzchnię: czy to będzie stara bardzo boazeria, stara szafa czy stare mebelki - nie musimy tego zrywać, wyrzucać, wystarczy tylko odpowiednio przygotować i nanieść dobrą farbę. Dzięki temu uzyskamy w szybki i tani sposób zupełnie nowe wnętrze. W filmie zastosowano emalię alkidową Advance 792 marki Benjamin Moore.

 

Jak pomalować podłogę na biało?

Tutaj obejrzysz FILM

Bardzo ostatnimi czasy modny i minimalistyczny styl skandynawski w dużej mierze swoją przytulność zawdzięcza białej podłodze. Drewniana podłoga jest ciepła i przyjemnie po niej stąpać bosymi stopami, jednak aby osiągnąć skandynawski styl, możemy na biało pomalować podłogę wykonaną również z innych materiałów. Dowiedzcie się jak taki efekt osiągnąć. W filmie rekomendowano użycie emalii akrylowej Floor & Patio 122 marki Benjamin Moore

 

Przy okazji pragniemy serdecznie podziękować p. Magdalenie Wrzosek, autorce wszystkich materiałów video za owocną współpracę przy ich realizacji.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!