FB

Benjamin Moore podbija Kielce!

18 października 2012

Firma „BUDMAR” znalazła sposób na połączenie ponad 20-letniego doświadczenia w działalności w branży płytek ceramicznych z możliwością sprzedaży ekskluzywnych farb.

Wszystko za sprawą legendarnej marki Benjamin Moore, która dołączyła do oferty salonu sprzedaży przy ul. Domaszowskiej 83C w Kielcach. Widać to wyraźnie już od wejścia.


„Obsługując Klientów indywidualnych i hurtowych, firmy budowlane i developerów, jak również współpracując z projektantami wnętrz postanowiliśmy tak zmodyfikować naszą ofertę, aby zapewnić szerszy wybór Klientom. Szybko okazało się, że to właśnie farby stanowią najlepsze uzupełnienie portfolio produktów w przypadku salonów z elegancką ceramiką sanitarną. Tak wyjątkowa marka, jaką jest Benjamin Moore pozwoli nam także przyciągnąć nowych Klientów. To dla nas ogromna szansa i spore wyzwanie. Nie ukrywam, że dokonany wybór nie był przypadkowy i w dużej mierze zależał od opinii współpracujących z nami projektantów i zapytań Klientów. Poza tym przy obecnej sytuacji rynkowej sprzedaż produktów ekskluzywnych wzrasta, podczas gdy sprzedaż produktów ze środkowej półki cenowo-jakościowej spada, niekiedy bardzo poważne.” - tłumaczy Anna Orzeł, współwłaścicielka firmy. 

W salonie zmieniono wystrój części wnętrza pod kątem mocnego zaznaczenia obecności marki Benjamin Moore.

W efekcie stworzono elegancką, przyjazną Klientom indywidualnym, projektantom i wykonawcom, klimatyczną przestrzeń z charakterystyczną kolorystyką ścian, subtelnie podświetlonym logotypem marki, ekspozytorem z wzornikami kolorów, specyficzną grafiką i wygodną sofą. W ofercie salonu znalazły się także efekty dekoracyjne włoskich marek Candis i Rival oraz kanadyjskiego producenta Texturline. Można je zobaczyć na rzeczywistych próbkach dostępnych w salonie. 

Teraz dzięki rozszerzonej ofercie możemy dać Klientowi znacznie więcej niż do tej pory. Warto zwrócić uwagę na fakt, że Klienci otrzymują u nas kompletną obsługę - projektową, logistyczną i wykonawczą. W przypadku inwestycji dostarczamy materiały bezpośrednio na place budów zlokalizowane na terenie całej Polski. Współpracujemy również z wiodącymi architektami i projektantami wnętrz. Przede wszystkim jednak zachowujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, które pozwala na zaaranżowanie przestrzeni odpowiadające najbardziej wysublimowanym gustom. My nie mamy niezadowolonych Klientów – od samego początku czyli od 2003 roku” – dodaje z uśmiechem Mariusz Orzeł, współwłaściciel salonu BUDMAR.

Wkrótce pojawią się odpowiednie reklamy na zewnątrz salonu oraz nowa strona internetowa na której przedstawiona zostanie marka Benjamin Moore.

Firma „BUDMAR” przywiązuje ogromną wagę do doskonalenia kompetencji i podnoszenia wiedzy swoich pracowników oraz do przekazywania zdobytej wiedzy projektantom i wykonawcom podczas prowadzonych szkoleń. To klucz do najlepszej obsługi Klienta, szczególnie w realiach obecnego rynku.   

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !

BUDMAR:

ul. Domaszowska 83c
25-320 Kielce
tel.: +48 41 346-35-05
fax: +48 41 369-13-52
e-mail: budmar.kielce@wp.pl

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!