FB

Bezpłatne konsultacje projektantów wnętrz w BUD-SERVICE w Bydgoszczy

29 września 2016

Skomponowanie odpowiednich kolorów, wybór materiałów wykończeniowych, jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni… z tymi problemami boryka się każdy, kto przeprowadza remont własnego domu lub mieszkania.  Samodzielne podjęcie decyzji jest bardzo trudnym zadaniem i mimo najlepszych chęci, nie zawsze kończy się sukcesem.


Salon Bud-Service, autoryzowany Dystrybutor farb legendarnej marki Benjamin Moore wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów i zaprasza na cykl sobotnich spotkań z profesjonalistami.

Podczas bezpłatnych konsultacji Klienci salonu będą mieli możliwość zweryfikowania swoich pomysłów na wnętrza (i nie tylko) z projektantami, którzy na pewno ułatwią podjęcie decyzji i podpowiedzą wiele ciekawych rozwiązań – zarówno estetycznych, jak i praktycznych.

Już 1 października zapraszamy na pierwsze spotkanie w siedzibie Bud-Service przy ulicy Karola Szajnochy 2 w Bydgoszczy.
Wszystkich, którzy nie będą mogli dotrzeć do salonu tego dnia, uspokajamy - konsultacje będą kontynuowane w kolejne soboty!

W akcji udział biorą marki Benjamin Moore Polska, Systexx i Dryvit.


 

Pierwsze spotkanie: 1.10.2016, w godzinach 10.00-14.00
Bud-Service, Ul. Karola Szajnochy 2, Bydgoszcz
www.budservice.pl
 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!