FB

BLOGGERS ZONE 2018

12 marca 2018
Ponownie „BLOGGERS ZONE” zagościła do Poznania w dniach 6-9 marca 2018 podczas targów mebli i wyposażenia wnętrz Home Decor.
 
 
"BLOGGERS ZONE" to inicjatywa blogerek specjalizujących się w tematyce dekoracji i wyposażenia wnętrz. "Strefa" obecna jest na targach HOME DECOR nieprzerwanie od pięciu lat. W autorskiej strefie aranżowanej przez influenserki, projektantki i stylistki można podpatrzyć najnowsze trendy i tendencje panujące w świecie wnętrz i designu.
 
 
Pomysłodawczynią i główną organizatorką tej wyjątkowej strefy jest Ula Michalak - autorka bloga interiorsdesignblog.com
 
 
Oto bohaterki BLOGGERS ZONE 2018.
 
Ula Michalak - interiorsdesignblog.com
Stylistka wnętrz, autorka bloga Interiors Design Blog, inicjatorka i organizatorka Meetblogin, ogólnopolskiego zjazdu blogerów wnętrzarskich na Lodz Design Festival. Pomysłodawczyni Bloggers Zone. Promotorka amerykańskiego glamour'u we wnętrzach. Nie boi się wyrafinowanych kolorów, kunsztownych dekoracji i wysublimowanych rozwiązań.
 
Projektantka Wnętrz i autorka bloga Home Glamour Now. W swoich projektach i realizacjach stawia na ponadczasowość, funkcjonalność i jakość. Przedstawia dużo wnętrz amerykańskich, bo właśnie tam znajduje inspirację i najlepsze rozwiązania. Lubi ich luz połączony z wysokiej jakości meblami. Wybiera wnętrza, gdzie funkcjonalność, prostota i elegancja łączy się z komfortem. W pracy i w blogowaniu wykorzystuje doświadczenie i wiedzę, które zdobyła podczas lat spędzonych w Anglii, Hiszpanii, Francji i Izraelu oraz w czasie podróży do najdalszych zakątków świata.
 
Anna Katarzyna Betnarska - klikinterior.pl
Architekt wnętrz i prawnik z wykształcenia, od 12 lat właścicielka popularnej kawiarni, blogerka. Pasjonatka dizajnu, architektury, dobrej kuchni i koni. Stara się łączyć zamiłowanie do architektury wnętrz ze swoją pracą. We wnętrzach najbardziej lubi mieszanie stylów - nowoczesność i vintage, meble z odzysku w towarzystwie designerskich dodatków od znanych projektantów. Uwielbia lofty i styl industrialny, ale ceni także proste wnętrza skandynawskie. W aranżacji wnętrz najchętniej wybiera wzornictwo skandynawskie, włoskie i polskie.
 
Dagmara Jakubczak - forelements.pl
Blog, który przekonuje, że aranżacja mieszkania jest świetną zabawą i urządzaniem własnego gniazdka, nie zaś stresującym wyścigiem z trendami i modą. Pokazuje różne style, ciekawe przykłady projektowania użytkowego oraz stara się przekazać swoją miłość do kolorów, szczególnie tych mocnych, których ludzie często się boją. Kocha Meksyk i wszelkie odmiany etno oraz boho!"
 
Marta Cerkownik - greyandcosy.pl
Z urodzenia estetka i perfekcjonistka, z wykształcenia prawnik, a z zamiłowania dekorator wnętrz. Swoją pasją i miłością do tego co subiektywnie i piękne dzieli się na blogu Grey&Cosy. Największa przyjemność: móc stworzyć coś pięknego z niczego. Najważniejsza zasada: szczegóły tworzą wnętrze i świadczą o jego klasie. Źródło inspiracji i siły: podróże. Ulubiony styl: belgijski i holenderski w wydaniu klasycznym.
 
 
W tym roku ekspozycja była wyjątkowo atrakcyjna. Blogerki zaprezentowały między innymi trendy kolorystyczne na 2018 rok. Targi Home Decor to jedna z najpopularniejszych imprez wśród blogerek wnętrzarskich. To miejsce, gdzie oglądają meble i dodatki, sprawdzają ich jakość, wygodę, formę, aby później móc je polecać Klientom, dla których projektują przestrzenie architektoniczne. 
 
 
Za wybór odcieni farb marki Benjamin Moore odpowiedzialna była Katarzyna Gal.
 
  
Szczęśliwe kolory to ceglasty "Adobe Dust 2175-40", czarny "Black 2132-10", różowy "Coral Dust 2173-50" oraz złoty. 
 
 
 
Ściany w części ekspozycyjnej zostały pomalowane farbami legendarnej marki Benjamin Moore, o co zadbał Autoryzowany Dystrybutor z Poznania - firma DEKOSTUDIO z salonem przy ul. Obronickiej 229 w Poznaniu.
 
 
tel.: +48 61 639 01 13

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!