FB

BLOGGERS ZONE 2020 w kolorach Benjamin Moore.

2 marca 2020
 
„Bloggers Zone” - słynne spotkania najbardziej wpływowych polskich blogerek wnętrzarskich to już właściwie marka.
 
Tegoroczna edycja miała miejsce w dniach 25-28 lutego podczas targów mebli i wyposażenia wnętrz Home Decor w Poznaniu.
Atrakcyjną  ekspozycję pomalowano farbami marki Benjamin Moore. Amerykańskiego producenta reprezentował Autoryzowany Dystrybutor z Poznania – DEKOSTUDIO z showroomem zlokalizowanym w Galerii Arkada.
 

 
 
Wszystko zaczęło się w roku 2013… 
 
Spotkania Bloggers Zone to inicjatywa pięciu znanych blogerek wnętrzarskich: 
Dagmary Jakubczak forelements.pl 
Katarzyny Gal kasiagal.com
Anny Katarzyny Betnarskiej klikinterior.pl
oraz Marty Cerkownik greyandcosy.pl
 
Blogerki jak zwykle przyciągnęły uwagę odwiedzających pięknie zaaranżowanym stoiskiem, które z roku na rok (od 2013) zajmuje większą przestrzeń. 
W strefie zestawiono najmodniejsze elementy wystroju wnętrz, zgodne z aktualnymi nurtami w designie. 
 
 
Well being trend 
 
W Bloggers Zone organizowano wykłady, warsztaty i prezentacje, podczas których omawiano między innymi kolory wytypowane przez poszczególnych producentów farb.
Kolor roku 2020 marki Benjamin Moore - delikatny, wyciszony pudrowy róż przypadł do gustu blogerek do tego stopnia, że dwie przestrzenie aranżacji – kuchnia i jadalnia pomalowane zostały właśnie w tym odcieniu "FIRST LIGHT 2102-70".
Pozostałe dwa odcienie, które wybrano, to "White Dove OC-17" oraz "Colorado Clay AC-15".  
 
 
W porównaniu z aranżacją stoiska, np. z roku 2017, było bardziej ascetycznie i zdecydowanie „jaśniej”, ale właśnie takie były zapowiedzi trendów na nową dekadę. 
 
 
Potwierdzają to słowa Uli Michalak w wywiadzie dla MTP TV
„Obecnie bardzo wyraźny jest eko-trend z jasnymi kolorami, zgodnie z nurtem well being. Nasz dom ma być naszą oazą, miejscem w którym odnajdujemy spokój i bezpieczeństwo z dala od chaosu świata zewnętrznego”. 
 
 
Tapeta punktem wyjścia wystawy… 
 
Aranżacja tegorocznej edycji Bloggers Zone skupiła się wokół tapety RYNGO London Art, wyeksponowanej w salonie na stoisku, nawiązującej do kolorów ziemi. To miał być punkt wyjścia dla całej wystawy. 
 
Charakteru całości wnętrz prezentowanych w strefie dodały sztukaterie i listwy dekoracyjne marki NOËL & MARQUET belgijskiej firmy NMC perfekcyjnie zamontowane przez specjalistów z firmy ANIRO (dystrybutora w Polsce). 
 
 
I’m watching you… 
 
Jak wspomniano, w strefie Bloggers Zone odbyły się liczne interesujące wykłady i spotkania, które przyciągnęły licznych słuchaczy. 
 
 
Trendy w aranżacji wnętrz na sezon 2020 przedstawiła między innymi Dagmara Jakubczak - historyk sztuki, projektantka wnętrz, trendwatcher i mecenas dobrego designu (forelements.pl oraz kanał na youtube: „Akademia Dagmary”).
 

 
 
Markę Benjamin Moore reprezentował Autoryzowany Dystrybutor z Poznania – DEKOSTUDIO z showroomem w znanej Galerii Arkada.
 
ul. Obornicka 229
60-650 Poznań
tel.: +48 61 639 01 13
 
 
Serdecznie zapraszamy do salonu! 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!