FB

BLOGGERS ZONE - trendy w kolorach Benjamin Moore

16 kwietnia 2017
 
„Bloggers Zone” to inicjatywa doskonale znanej w środowisku blogerki Uli Michalak, autorki bloga "Interiors Design", zapoczątkowana 4 lata temu. Tegoroczna edycja spotkań odbyła się podczas targów mebli i wyposażenia wnętrz Home Decor w Poznaniu, w dniach 14-17 marca. 
 
Na pokaźnej powierzchni 80 m² blogerki wykorzystując własną kreatywność, zaaranżowały atrakcyjną przestrzeń używając mebli i dodatków z oferty wystawców. Kolaboracja kilkunastu marek ujęta w autorskiej stylizacji opartej na najnowszych trendach zaowocowała stworzeniem niezwykłej przestrzeni pełnej inspiracji i zaskakujących pomysłów. 
Tłem dla pięknych przedmiotów i tkanin zostały ściany pomalowane farbami marki Benjamin Moore.
 
 
O wyborze odcieni opowiedziała nam Inicjatorka wydarzenia - Ula Michalak „Tym razem były to mocne barwy, amerykański styl, rozmach, art deco modern. Skupiłyśmy się na 4 głównych barwach: szmaragd, burgund, granat i oberżyna. Do tego dużo czerni, złota, welury i piękne dekoracje”.
 
Tworzenie aranżacji odbyło się pierwszego dnia targów.
W strefie Bloggers Zone odbyły się liczne dyskusje, a zwiedzający mogli zasięgnąć opinii blogerek na temat nowych wnętrzarskich trendów.
 
Ściany w części ekspozycyjnej zostały pomalowane farbami legendarnej marki Benjamin Moore.

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!