FB

BM Wnętrza - farby i dekoracje to nasz znak rozpoznawczy!

17 lipca 2012

Farby i dekoracje to nasz znak rozpoznawczy!

Firma BM Wnętrza działająca od roku 1995 to znany dystrybutor ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore na terenie woj. łódzkiego, którego salon zlokalizowany jest przy ul. Kościuszki 118 w Łodzi.

To najlepszy przykład, jak rodzinny, prężnie prowadzony biznes może przynosić ogromną satysfakcję z wykonanej pracy i spełnienie życiowych pasji właścicieli. A wszystko po to, aby spełnić najbardziej kolorowe marzenia Klientów.    

 
Bogate portfolio firmy nastawione na rozwiązania zapewniające wnętrzom prestiż i elegancję oprócz wspomnianych legendarnych farb obejmuje efekty dekoracyjne marek Candis, Texturline i Rival, jak również tapety, m.in. kanadyjskiego koncernu Blue Mountain.

Oferta zawiera także listwy i profile dekoracyjne narzędzia malarskie oraz materiały uzupełniające (folie i taśmy ochronne). 

 
Dzięki nowej aranżacji zarówno wnętrze salonu, jak i elewacja zyskały bardzo atrakcyjny wygląd. Charakterystyczna zewnętrzna kreacja sprawia, że Klienci nie mają najmniejszego problemu z dotarciem do BM Wnętrza. Designerska grafika witryn budzi jednoznaczne skojarzenia z farbami.    
 

We wnętrzu mocno wyeksponowaliśmy naczelną markę Benjamin Moore, dbając o wszystkie szczegóły - oryginalną kolorystykę ścian i sufitów, przestrzenny logotyp Benjamin Moore, wygodną przestrzeń dla Klientów oraz prowadzenia rozmów z architektami i wykonawcami. W salonie Klienci mają do dyspozycji efektowne próbki dekoracji, księgi tapet oraz ekspozytor z niepowtarzalną kolorystyką marki Benjamin Moore. W ciągu kolejnych lat działalności wypracowaliśmy metody przekonania Klienta do wyboru produktów z najwyższej półki jakościowej. Oczywiście to jednocześnie rozwiązania droższe ale inwestycja w jakość owocuje pełną satysfakcją z dokonanego wyboru i licznymi benefitami, chociażby doskonałą trwałością wykończenia. Świetną okazją do prezentacji naszej oferty jest nasz udział w spotkaniach dla architektów, np. DESIGN lub Łódź EXPO.” - tłumaczy Ryszard Malinowski, właściciel firmy BM Wnętrza.
 

BM Wnętrza zajmuje się także projektowaniem wnętrz.

Osobą odpowiedzialną za tę działalność jest, córka Ryszarda, Natalia Malinowska, z wykształcenia projektantka wnętrz. Oddajmy jej zatem głos:
Sprzedaż farb i efektów dekoracyjnych wymaga wiedzy i doświadczenia ale przede wszystkim odpowiedniego, artystycznego podejścia. Poszczególne fizyczne produkty w opakowaniach pełnią niesłychanie istotną rolę - służą do zmiany otoczenia, w którym żyje i funkcjonuje Klient. Kolory i struktury wpływają na klimat, a tym samym wyraz przestrzeni architektonicznej, wywołują określone emocje i uczucia. I co najbardziej interesujące, w każdy z nas reaguje odymienie na docierającego do niego bodźce kolorystyczne. Projektowanie wnętrza to naprawdę fascynujące zajęcie i podkreślamy to podczas szkoleń i kursów prowadzonych w naszym salonie. Przywołałam emocje i nastroje dlatego warto przy tej okazji wspomnieć o nowej palecie kolorów marki Benjamin Moore – „Color Stories” dedykowanej linii farb AURA, która nie ma sobie równych pod względem głębi odcieni. Gama odcieni „Color Stories” zmieniających się w zależności od pory dnia i roku oraz rodzaju oświetlenia to przełom w nauce o barwach i jednocześnie najlepszy sposób na spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. Przecież projektowanie to w pewnym stopniu spełnianie marzeń ;-)”.     
 

 „Świadczymy również usługi w zakresie prac wykończeniowych, tzn. malowania, tapetowania, wykonywania efektów ściennych. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z solidnością i terminową realizacją prac zadecydowało, że mamy grono stałych Klientów, polecających nas swym znajomym. Działanie mające na uwadze pełną satysfakcję Klientów to klucz do sukcesu i najlepsza metoda ciągłego rozwoju.” – dodaje Bolesław Malinowski odpowiedzialny za dział wykonawstwa.  
 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia salonu i życzymy udanych zakupów !

B.M. Wnętrza
Al. T. Kościuszki 118
90-446 Łódź
tel.: +48 42 637 48 73
fax: +48 42 637 78 44
e-mail: biuro@farby-dekoracje.pl
www.farby-dekoracje.pl 

Ekskluzywne farby legendarnej marki Benjamin Moore stanowią synonim elegancji i prestiżu. Tworzą niepowtarzalny klimat wnętrz i podkreślają ich indywidualny charakter. Farba ceramiczna, farba tablicowa, farby ekologiczne, farby zmywalne, farby magnetyczne – mieliśmy ogromny wkład w opracowanie wzorcowych produktów przynależnych dla wymienionych kategorii. To dzięki nam Klienci dowiedzieli się co to jest farba ceramiczna, sprawiliśmy także, że farba tablicowa dostępna jest w bardzo bogatej gamie odcieni, a Aura po raz pierwszy pokazała jak wygląda prawdziwy kolor na ścianie. Nasze odcienie chroni hologram „Authentic Color”, a portfolio obejmuje najbardziej ekologiczne farby przyjazne środowisku naturalnemu, bazujące na innowacyjnych, opatentowanych technologiach bezpieczne dla Ciebie i Twoich najbliższych. Czy wiesz, że farby magnetyczne wcale nie muszą mieć tradycyjnej formy? Benjamin Moore to więcej niż farby - to Twój Styl Życia!